Zamknij

Josh Groban wystąpi w Krakowie. Koncert już 18 grudnia! [BILETY]

Redakcja
12.09.2018 15:58
Josh Groban
fot. mat. prasowe

Jeden z najdłużej wyczekiwanych artystów w Polsce w końcu przyjedzie do naszego kraju! Josh Groban wystąpi w Krakowie na pierwszym i jedynym koncercie. Działający na styku popu i opery amerykański wokalista z pewnością zelektryzuje publiczność oraz sprawi, że będzie to niezapomniany wieczór. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w tym roku, 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków i zorganizuje je agencja Prestige MJM. 

Josh Groban w Polsce. Koncert w Krakowie: BILETY

Josh Groban wystąpi 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Artysta odwiedzi po raz pierwszy Polskę w ramach trasy koncertowej „Josh Groban Bridges Tour”. Bilety w przedsprzedaży na to wydarzenie dla członków fanklubu dostępne będą już od czwartku, 13 września, od godz. 10:00 do 8:00 następnego dnia, wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com. Ogólna sprzedaż biletów na koncert Josha Grobana w Krakowie rozpocznie się 14 września o godz. 10:00. Wejściówki będzie można nabyć również poprzez eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju. 

Josh Groban to światowej sławy wokalista, autor piosenek i aktor, którego barytonowy głos jest natychmiast rozpoznawalny przez fanów na całym świecie. Pomimo że jego kariera trwa już kilkanaście lat, nigdy nie wystąpił na koncercie w Polsce. Siedem lat temu był jedynie gościem jednego z rodzimych programów telewizyjnych typu talent show. Teraz artysta wreszcie przyjeżdża na występ, którego będzie głównym i jedynym bohaterem. 

Wydał dotąd osiem studyjnych albumów, które rozeszły się ponad 30-milionowym nakładzie na całym świecie. Jego międzynarodowe trasy wyprzedają się niemal do ostatniego miejsca.

Amerykanin jest nie tylko wokalistą, ale także aktorem. Jego talent dostrzeżono w kilku znanych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Wystąpił m.in. w serialach „Ally McBeal”, „Comedy Bang!Bang!”, „Glee”, „The Simpsons”, „The Office”, „CSI: NY” oraz w filmach fabularnych: „Coffe Town”, „Crazy, Stupid, Love” i „Muppets Most Wanted”. Gatunkiem, jaki szczególnie ostatnio polubił, jest jednak musical. W 2016 roku zadebiutował na Broadwayu rolą w „Natasha, Pierre & The Great Comet of 1812”. Spektakl oparty na powieści „Wojna i pokój” zebrał świetne recenzje i otrzymał 12 nominacji do 2017 Tony Awards, w tym dla Josha Grobana jako najlepszego aktora głównej roli.

— O tym, że Josh Groban jest wielkim artystą, o którego sprowadzenie do Polski fani proszą od lat, wiemy doskonale. Nareszcie nadarza się okazja, aby ten znakomity wokalista zaśpiewał w naszym kraju. Spodziewamy się, że będzie to wielkie wydarzenie muzyczne końca tego roku — komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Josha Grobana w Polsce.

Josh Groban
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK