Zamknij

Skandal na koncercie. Znany muzyk kopnął fotografa w twarz. Jest nagranie [WIDEO]

Redakcja
11.12.2017 15:51
Skandal na koncercie. Znany muzyk kopnął fotografa w twarz. Jest nagranie [WIDEO]
fot. AFP/EAST NEWS

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło podczas ostatniego koncertu amerykańskiej grupy rockowej Queens of the Stone Age. W trakcie występu lider zespołu Josh Homme kopnął w twarz Chelsea Lauren, która była akredytowanym fotografem. Kobieta poinformowała o wszystkim w mediach społecznościowych i zamieściła nagranie ze zdarzenia.

Chelsea Lauren zapamięta występ Queens of the Stone Age w Los Angeles na bardzo długo. Kobieta jest akredytowanym fotografem i robiła zdjęcia w trakcie koncertu zespołu. W pewnym momencie lider zespołu kopnął jej aparat, który następnie trafił ją mocno w głowę.

Po koncercie posiniaczona Lauren trafiła na ostry dyżur, gdzie spędziła całą noc. Fotograf oskarża Josha Homme’a o skandaliczne i celowe działanie. Zapowiada też złożenie pozwu wobec artysty.

- Oczywiście, że to było celowe (…) czuję, że jeśli nie zrobię nic, on będzie kopał ludzi w twarz i nie będzie miał przez to kłopotów, bo jest muzykiem. To nie jest w porządku – powiedziała kobieta w rozmowie z Variety.

W kolejnym poście na Instagramie dodała: - Jakakolwiek forma napaści jest nie w porządku. Alkohol i narkotyki nie są wymówką. Znajdowałam się tam, gdzie mogłam być. Nie złamałam żadnych zasad. Starałam się po prostu wykonywać swoją pracę.

Homme reaguje 

Na lidera Queens of the Stone Age spadła fala krytyki ze strony mediów i internautów. Artysta postanowił zareagować i opublikował krótkie nagrania.

- Chciałbym przeprosić Chelsea Lauren. Nie mam żadnego usprawiedliwienia na to, co zrobiłem. Naprawdę mi przykro. Chelsea, mam nadzieję, że czujesz się dobrze. Popełniłem wiele błędów w moim życiu, a ten w trakcie ostatniej nocy był zdecydowanie jednym z nich – powiedział Homme.

RadioZET.pl/variety.com/PK