Zamknij

Josh Homme z zakazem zbliżania się do córki. Szokujące oskarżenia: "Boimy się go"

14.09.2021 15:12
Josh Homme
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Josh Homme z sądowym zakazem zbliżania się do swojej córki. Wokalista i gitarzysta zespołu Queens of the Stone Age został oskarżony przez 15-letnią Camille o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną. Dziewczyna złożyła podobny wniosek w sprawie jej młodszego rodzeństwa, ale sąd odrzucił jej prośbę.

Josh Homme to wokalista i gitarzysta popularnego rockowego zespołu Queens of the Stone Age. Najnowsze doniesienia z życia prywatnego mogą jednak mocno wpłynąć na karierę słynnego amerykańskiego muzyka.

Jak informuje portal TMZ.com, artysta otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do swojego najstarszego dziecka – 15-letniej córki Camille. We wniosku dziewczyna oskarżyła własnego ojca o znęcanie się nad nią, jej rodzeństwem i matką.

Zobacz także: Bob Dylan oskarżony o molestowanie seksualne 12-latki. Jest odpowiedź muzyka

Josh Homme z Queens of the Stone Age ma zakaz zbliżania się do córki

Camille Homme we wspomnianym wniosku poprosiła także o sądowy zakaz zbliżania do jej młodszych braci, Wolfa i Orrina, ale sąd odrzucił tę prośbę.

Córka oskarżyła Josha Homme’a o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną. Muzyk miał rzekomo m.in. uderzać dzieci w twarz, targać za uszy czy chwytać za kark. Groził też podobno byłej żonie i jej chłopakowi. Pojawiły się również oskarżenia o nadużywanie narkotyków i alkoholu, a także prowadzenie samochodu z dziećmi w stanie nietrzeźwości.

Moi bracia i ja boimy się naszego ojca. Boimy się, że może zabić naszą matkę lub jej chłopaka. Boimy się, że będzie nas bił lub znęcał się nad nami emocjonalnie. Chcemy, żeby to się skończyło – brzmią słowa 15-latki.

Josh Homme oficjalnie zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Członek Queens of the Stone Age nie może jednak zbliżać się do córki do czasu rozprawy, która odbędzie się pod koniec września.

RadioZET.pl/spin.com,tmz.com