Zamknij

Jubël z nowym singlem "Weekend Vibe". Piątkowa premiera w Radiu ZET

15.01.2021 12:53
Jubel Weekend Vibe
fot. mat. prasowe

Szwedzki duet Jubël zaprezentował swój najnowszy singiel "Weekend Vibe". Utwór ma przenieść słuchaczy z zimowego klimatu w słoneczne wakacje. Sprawdź gorącą piątkową premierę w Radiu ZET.

Szwedzki elektroniczny duet Jubël, w którego skład wchodzą Sebastian Atas i Victor Sjöström, powraca z nowym singlem "Weekend Vibe". W piątek na antenie Radia ZET odbyła się premiera nowego utworu, który już niedługo może podbić serca słuchaczy. Miniony rok był dla duetu czasem pełnym sukcesów. Wydany dwa lata temu cover klasyka "Moonlight" z udziałem NEIMY stał się światowym przebojem. W zeszłym roku akustyczna wersja utworu trafiła na szczyt listy przebojów, a oryginał uzyskał złote i platynowe statusy w Europie. Piosenka zgromadziła już ponad 220 milionów streamów, a także doczekał się remiksu autorstwa giganta sceny dance, Tiesto.

Zobacz także:  Piątkowe premiery w Radiu ZET: nowe single Ofenbach i Raya Daltona

Jubël i nowy singiel "Weekend Vibe"

Duet Jubël, rozpoczynając nowy rok z utworem "Weekend Vibe" postanowił spróbować czegoś nowego. Sebastian i Victor mają nadzieję, że piosenka odniesie sukces i stanie się kolejnym hitem.

- Pracując nad "Weekend Vibe" postanowiliśmy zrobić coś innego. Nie próbowaliśmy kombinować, wymyślać czegoś na siłę, po prostu nie chcieliśmy kopiować samych siebie. Piosenka nie przypomina niczego, co wcześniej nagraliśmy, ale zawiera doskonale znane elementy, łączące różne style. Czerpaliśmy inspiracje od producentów takich, jak Bruno Mars czy Pharrell, a jednocześnie chcieliśmy nagrać coś świeżego - mówią muzycy.