Jula szaleje w nowym teledysku! Zobacz klip do utworu „Tętno” [WIDEO]

10.07.2017 16:20

26-letnia artystka kontynuuje promocję swojego trzeciego studyjnego albumu. W sieci pojawił się niezwykle pozytywny klip do singla „Tętno”. Zobaczcie, jak Jula szaleje na polu golfowym i gra w paintball.

Jula szaleje w nowym teledysku! Zobacz klip do utworu „Tętno” [WIDEO] fot. Youtube (JulaINFO)

Energetyczne „Tętno” to kolejny utwór z płyty „Milion Słów”, która pojawiła się w sklepach pod koniec maja 2017 roku. Wydawnictwo promowały już kawałek tytułowy i piosenka „Dobrego Dnia”. To właśnie z tym utworem Jula pojawiła się kilka miesięcy temu u Marcina Wojciechowskiego. Tutaj możecie zobaczyć fragment wywiadu w programie ZET Na Punkcie Muzyki.

Najnowszy singiel powstał we współpracy z Bartoszem „Tabbem” Zielonym, który pracował m.in. z Sound’n’Grace. Poniżej możecie zobaczyć teledysk:

Jula: Od kariery w sieci do gwiazdy muzyki

Pochodząca z Łomży Julita Fabiszewska zaczęła swoją muzyczną przygodę od internetu. To właśnie tam pojawiały się jej pierwsze, jeszcze amatorskie, klipy. Nagrania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem internautów. Prawdziwy rozgłos przyniósł jej w 2012 roku utwór „Za Każdym Razem”, który cieszył się wielką popularnością także wśród słuchaczy Radia ZET. Sukces odniosły również przeboje „Nie Zatrzymasz Mnie”, „Kiedyś Odnajdziemy Siebie” i „Milion słów”, który pokrył się podwójną platyną.

QUIZ: Jak dobrze znasz polskie zespoły muzyczne?

QUIZ: Jak dobrze znasz polskie zespoły muzyczne? fot. ons.pl, wikimedia.org

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi