Zamknij

Julia Pietrucha w nowym teledysku. Artystka wraca po pierwszej ciąży! [WIDEO]

Redakcja
29.11.2018 15:35
Julia Pietrucha
fot. mat. prasowe

Julia Pietrucha to nie tylko aktorka. Od kilku lat świetnie radzi sobie także w branży muzycznej. Wydała już dwa dobrze przyjęte albumy. Artystka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Teraz wraca po przerwie i prezentuje teledysk do utworu „Who Knows”.

Julia Pietrucha: nowy teledysk do piosenki „Who Knows”

Julia Pietrucha powraca po przerwie związanej z macierzyństwem i prezentuje swój nowy teledysk do piosenki „Who Knows”, która pochodzi z drugiej płyty „Postcards From The Seaside”. Album ukazał się w marcu tego roku.

 „Who Knows” to próba zmierzenia się z trudną przeszłością, lękiem, próba spojrzenia im prosto w oczy. Uśmiechnięcia się do wszystkich smutków, nad którymi nie mamy kontroli, które próbują nas zniewolić, a które czasami wystarczy pogłaskać, przytulić, oswoić — jakby to był trochę nieśmiały potwór — mówi artystka.

Wideoklip powstał nad polskim morzem. Julia Pietrucha obsadziła w głównej roli 8-letnią Tosię, swoją malutką sąsiadkę z Trójmiasta.

Zależało mi, aby ulokować tę historię nad Bałtykiem — tu, gdzie jest moje serce i gdzie w powietrzu czuć wolność. Kadry z teledysku przypominają mi urywki wspomnień z mojego dzieciństwa, z wakacji, które zawsze spędzałam nad morzem. Do plaży dochodziło się przez dziki, gęsty las, a przemierzanie go już zawsze będzie mi się kojarzyło z przygodą i odkrywaniem — tłumaczy piosenkarka.

Julia Pietrucha potwierdziła także, że nowy teledysk to tylko początek jej wielkiego powrotu do muzyki. Kolejne nowości pojawią się już wiosną 2019 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK