Zamknij

Julia Volkova z t.A.T.u. wygląda dziś zupełnie inaczej. Zobacz jej metamorfozę [ZDJĘCIA]

Redakcja
14.12.2017 14:35
Julia Volkova
fot. Northfoto//EAST NEWS

Rosyjski duet święcił wielkie triumfy na początku XXI wieku. Jelena Katina i Julia Volkova zbudowały swoją popularność na kontrowersjach związanych z ich rzekomym romansem. Od tamtego czasu minęło jednak już sporo lat, a drogi artystek rozeszły się. Okazuje się, że Julia zmieniła się nie do poznania i dziś mało kto byłby w stanie ją rozpoznać. Zobacz zdjęcia.

Julia Volkova dziś. Tak wygląda artystka z t.A.T.u.

„Ya Soshla S Uma”, „Nas Ne Dogonyat” czy „All About Us” — te przeboje t.A.T.u. śpiewała niemal cała Europa.

Dwóm dziewczynom z Moskwy — Julii Volkovej i Jelenie Katinie  — udało się w szybkim czasie zainteresować słuchaczy i sprzedać miliony płyt na całym świecie. Para zbudowała swoją karierę na kontrowersjach oraz skandalach związanych z ich fałszywym, wymyślonym - jak się później okazało - romansie.

Zagłosuj

Czy lubiłeś muzykę t.A.T.u.?

Liczba głosów:

Grupa już nie istnieje. Mimo że od wielkiego sukcesu minęło wiele czasu, postać Julii Volkovej nadal pojawia się w mediach. W ostatnich latach artystka była kojarzona przede jako fanka medycyny estetycznej. Chętnie korzystała z usług chirurgów plastycznych, czym chwaliła się na swoich kontach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że 32-letnia już Rosjanka wygląda dziś zupełnie inaczej. Niedawno przefarbowała włosy na blond, po czym znów wróciła do ciemnego koloru. Zajrzyj do galerii i zobacz, jak bardzo zmieniła się Julia Volkova.

RadioZET.pl/PK