Zamknij

Julia Volkova z tATu dziś ma 35 lat. Przez operacje plastyczne trudno ją rozpoznać [GALERIA]

21.07.2020 11:05
Julia Volkova Tatu
fot. NORTHFOTO/REPORTER/East News, Instagram screen

Julia Volkvova zdobyła popularność jako członkini tATu, kontrowersyjnego rosyjskiego zespołu, który tworzyła z Leną Katiną. Sława wokalistek przeminęła jednak dość szybko. Dziś Julia Volkova ma 35 lat i wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda tATu zaczęła poddawać się operacjom plastycznym i zmieniła się nie do poznania. Aż trudno ją rozpoznać.

Julia Volkova z tATu dziś ma 35 lat. Przez operacje plastyczne zmieniła się nie do poznania

Julia Volkova z tATu skończyła niedawno 35 lat. Niegdyś członkini słynnego rosyjskiego duetu, dziś zapomniana gwiazda, która zaczęła mocno ingerować w swój wygląd.

Od kilku lat Rosjanka jest znana przede wszystkim jako fanka medycyny estetycznej. 35-latka coraz chętniej poddaje się operacjom plastycznym, czym lubi chwalić się w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że Julia Volkova zmieniła się nie do poznania i dziś mało kto byłby w stanie ją rozpoznać.

Duet tATu robił furorę na początku XXI wieku. Przeboje „Ya Soshla S Uma”, „Nas Ne Dogonyat” czy „All About Us” śpiewała niegdyś cała Europa. Julii Volkovej i Lenie Katinie udało się sprzedać miliony płyt na całym świecie. Duet zbudował swoją karierę na kontrowersjach oraz skandalach związanych z fałszywym i — jak się później okazało — wymyślonym romansie pary.