Zamknij

Julia Wieniawa w nowej piosence „Nie muszę”. Jest już oficjalny teledysk! [WIDEO]

Redakcja
09.11.2018 10:21
Julia Wieniawa
fot. Youtube (KayaxTV)

Julia Wieniawa wydała nowy singiel zatytułowany „Nie muszę”. Jak mówi sama aktorka i piosenkarka, nowa piosenka jest bardzo osobista. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk, który Julia Wieniawa stworzyła wspólnie z Pawłem Fabjańskim.

Julia Wieniawa: nowa piosenka „Nie muszę”

Julia Wieniawa zaprezentowała nową piosenkę „Nie muszę”, którą stworzyła razem z Wojtkiem Urbańskim i Arkiem Sitarzem. Artystka przyznaje, że singiel jest niezwykle osobistą kompozycją.

„Nie muszę” to bardzo osobisty utwór, w którym opowiadam o swojej codzienności i o konflikcie pomiędzy tym, co naprawdę czuję a tym, co „muszę” i co „powinnam”. W całym tym chaosie odnajduję jednak miejsce, w którym wreszcie mogę być sobą i to jest prawdziwym przekazem tego utworu — mówi Julia Wieniawa.

W internecie można już oglądać także oficjalny teledysk do singla „Nie muszę”, który został wyreżyserowany przez Pawła Fabjańskiego.

Klip, który stworzyłem, jest wizualną opowieścią o tęsknocie w dzisiejszym świecie. Patrzymy na siebie z monitorów, kontaktujemy się przez ekrany telefonów, w pewien sposób gubiąc to, co jest najważniejsze, czyli realny, bezpośredni kontakt międzyludzki. Stworzyłem syntetyczny, minimalistyczny obraz, który inspirowany jest elektronicznym brzmieniem stworzonym przez Julię i Wojtka. Julia wciela się w nim w ulotną postać, która zawieszona jest między realnym a wirtualnym światem – jej wizerunek jest rozmyty, rozedrgany i ulotny podobnie jak obrazy, które codziennie docierają do naszych oczu za pośrednictwem ekranów telefonów, komputerów i telewizorów. To współczesny love-song, zanurzony w płynnej rzeczywistości.

„Nie muszę” nie jest pierwszą piosenką w karierze Julii Wieniawy. W ostatnich latach zaprezentowała już single „Co mi jest” i „Oddycham”. Pojawiła się także na płycie polskiego duetu Flirtini.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK