Zamknij

Julia Wieniawa zdobyła podwójną platynową płytę za utwór "Nie muszę"

20.07.2020 18:10
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Julia Wieniawa pochwaliła się dużym muzycznym sukcesem: jej piosenka "Nie muszę" osiągnęła status podwójnej platynowej płyty. "Jak szaleć to szaleć" - podsumowała.

Julia Wieniawa wydała singiel "Nie muszę" jesienią 2018 roku. Jak przyznała, utwór, który stworzyła z Wojtkiem Urbańskim i Arkiem Sitarzem, opowiada bardzo bolesną, osobistą historię. Julia odsłania swój wewnętrzny konflikt pomiędzy tym, co czuje, a co musi lub co powinna robić. Piosenka bardzo przypadła do gustu fanom, a dowodem na to jest... podwójna platynowa płyta, którą Julia właśnie pochwaliła się w sieci.

Julia Wieniawa i jej utwór "Nie muszę" z podwójną platynową płytą

"Jak PLATYNA to od razu PODWÓJNA! Utwór „Nie muszę” dzięki Wam został pięknie nagrodzony! Jak szaleć szaleć" - napisała.

Fani pospieszyli z gratulacjami: "Brawo Julka", "Gratulacje", "Zdolna bestia" - piszą. My również przyłączamy się do tych ciepłych słów.

Przypomnijmy, że "Nie muszę" nie jest jedyną piosenką, jaką wydała Julia Wieniawa, na co dzień aktorka. Wcześniej ukazały się też single "Co mi jest” i „Oddycham”. Jak widać, to ten najnowszy najbardziej spodobał się fanom.

RadioZET.pl/AS