Zamknij

Julia Wieniawa śpiewa "Easy On Me". Adele byłaby dumna? [WIDEO]

18.10.2021 11:18
Julia Wieniawa Adele
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News, Adele / Columbia Records/Ferrari Press/East News

"Easy On Me" bije rekordy popularności. Nową piosenką Adele, z którą artystka wróciła po 6 latach przerwy, śpiewa i zachwyca się obecnie cały świat. Fanką utworu jest także Julia Wieniawa. Aktorka nagrała swoją wersję "Easy On Me". Podoba wam się wykonanie Wieniawy?

Julia Wieniawa to nie tylko aktorka, ale także piosenkarka. Na swoim koncie ma kilka znanych utworów, w tym duet "Zabierz tę miłość" z Maciejem Musiałowskim.

Okazuje się, że gwiazda filmu Netflixa " W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest wielką fanką nowego singla Adele "Easy On Me". Julia Wieniawa nagrała swoją wersję utworu i pochwaliła się nią w internecie.

Julia Wieniawa śpiewa nową piosenkę Adele "Easy on Me" [WIDEO]

"Easy on Me" Adele to obecnie najpopularniejsza piosenka na świecie. Pierwszy utwór zapowiadający jej czwarty album "30" podbija już listy przebojów i osiąga niesamowite wyniki w serwisach streamingowych. Brytyjka pobiła właśnie rekord Spotify – w ciągu jednej doby utwór odtworzono rekordowo 24 milionów razy.

Internet zalewają covery "Easy on Me". Swoją wersję nowego hitu Adele przygotowała także Julia Wieniawa.

Polska aktorka nagrała krótki fragment piosenki, w którym możemy usłyszeć, jak 22-latka poradziła sobie z wymagającym refrenem "Easy on Me". Dała radę?

Adele: nowa płyta "30". Kiedy premiera albumu?

Adele zdradziła, że nowa płyta "30" będzie miała swoją premierę 19 listopada. Nad albumem artystka współpracowała ze znanymi producentami – Gregiem Kurstinem, Maxem Martinem i Shellbackiem.

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album – wyznaje Adele.