Zamknij

Julia Wieniawa wydała nowy singiel. Czegoś takiego się nie spodziewaliście [WIDEO]

02.07.2020 13:21
Julia Wieniawa wydała nowy singiel
fot. Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa poza aktorstwem rozwija także karierę muzyczną. Artystka właśnie wydała nowy singiel, który dla wielu może być zaskoczeniem. Pojawiły się porównania do światowej gwiazdy Billie Eilish. Czy słuszne?

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z czołowych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka zyskała ogromny rozgłos dzięki roli w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Wcielając się w Paulę, otworzyła sobie wrota do kariery i obecnie wykorzystuje zawodową szansę. Zagrała między innymi u Patryka Vegi, który docenił jej talent i nadal chce współpracować z aktorką. Pojawiła się w serialach "Na dobre i na złe" i "Na Wspólnej", w 2019 otrzymała jedną z głównych ról w "Zawsze warto". Mogliśmy także oglądać ją w polskim horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Doskonale radziła sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami" jako jedna z faworytek do zwycięstwa w programie.

Nie można jednak zapomnieć, że poza dobrze zapowiadającą się karierą aktorską, Julia próbuje swoich sił także jako wokalistka. W 2015 roku wydała swój debiutancki singiel , a dwa lata później podpisała kontrakt z wytwórnią Kayax. W 2018 roku mogliśmy posłuchać jej singla "Nie muszę". Teraz Wieniawa postanowiła przypomnieć o sobie jako o piosenkarce. W sieci pojawił się nowy singiel, który dla fanów aktorki może być zaskoczeniem.

 Wieniawa odsłania uda w odważnej pozie. Fani osłupieli. Pytają, czy ma bieliznę [FOTO]

Julia Wieniawa wydała nowy singiel. Aktorka zaskoczyła klimatem

W serwisie YouTube można już obejrzeć najnowszy teledysk Julii Wieniawy do singla "SMRC". Wielbiciele aktorki, którzy znają ją jako pozytywną i otwartą osobę, mogą być mocno zdziwieni. Julia w najnowszej piosence pokazuje nieco mroczniejsze i smutniejsze oblicze. Zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej.

- W warstwie muzycznej utwór to przestrzenna elektronika, miejscami eksperymentalna. Obie zwrotki i refreny dopełnione zostają bardzo emocjonalną, ponad minutową partią skrzypiec w wykonaniu Magdaleny Laskowskiej. Za produkcję singla „SMRC”, podobnie jak przy platynowym „Nie muszę”, odpowiada Wojciech Urbański, natomiast za aranżację oraz bass Michał Sarapata - czytamy w opisie teledysku.

Nowa piosenka Wieniawy spotkała się jednak z pozytywnym odbiorem, fani docenili "mroczną" stronę gwiazdy, czemu dali wyraz w komentarzach.

- Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Rozwijasz się Julia! Jesteś naprawdę utalentowana. Życzę Ci wszystkiego dobrego i żebyś była rozpoznawalna wszędzie! - napisał jeden z internautów.

A jak wam podoba się "SMRC"?