Zamknij

Justin Bieber wrócił z nowym singlem "Yummy" i zapowiada serial dokumentalny o swoim życiu

Piotr Krajewski
03.01.2020 10:26
Justin Bieber Yummy nowy singiel i zapowiedź serialu dokumentalnego Justin Bieber Seasons
fot. mat. prasowe

Justin Bieber wydał nową piosenkę „Yummy”. To pierwszy solowy singiel Kanadyjczyka od czterech lat, który zapowiada nadchodzącą, piątą już płytę Justina Biebera. W internecie pojawił się również zwiastun serialu dokumentalnego o życiu Justina Biebera i pracy nad nowym albumem.

Justin Bieber — Yummy. Nowy singiel i zapowiedź serialu dokumentalnego

Justin Bieber zaprezentował nowy singiel „Yummy”, który jest pierwszą zapowiedzią piątego albumu Kanadyjczyka. Data premiery nowej płyty 25-latka nie jest jednak jeszcze znana.

Wraz z premierą nowego singla „Yummy” artysta udostępnił również zwiastun serialu dokumentalnego „Justin Bieber: Seasons”. Pierwszy odcinek pojawi się już 27 stycznia 2020 roku i będzie liczyć 10 odcinków. Kolejne epizody trafią do sieci w każdą środę i poniedziałek.

Serial „Justin Bieber: Seasons” będzie opowiadał o procesie tworzenia pierwszego od 2015 roku premierowego albumu studyjnego Justina Biebera. Pojawią się w nim niepublikowane wcześniej prywatne materiały ze studia nagraniowego czy ślubu z Hailey Bieber. Wokalista, jego przyjaciele i współpracownicy opowiedzą o procesie twórczym i motywacji do komponowania nowych piosenek.

Ostatnia solowa płyta Justina Biebera zatytułowana „Purpose” miała premierę w 2015 roku. W kolejnych latach artysta zaczął zmagać się z poważnymi osobistymi problemami. Pojawiły się informacje, że Kanadyjczyk zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Na początku 2019 roku wyznał, iż zawiesza karierę na pewien czas, aby skupić się na swoich osobistych problemach i rodzinie.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowa piosenka Justina Biebera?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK