Zamknij

Justin Bieber atakuje Taylor Swift. Wszystko przez wpis o jego menadżerze

Piotr Krajewski
01.07.2019 14:52
Justin Bieber atakuje Taylor Swift po wpisie o jego menadżerze Scooterze Braunie
fot. Youtube

Justin Bieber odpowiedział na ostatni wpis Taylor Swift. Gwiazda poinformowała, że straciła prawa do swojej muzyki nagranej w wytwórni Big Machine Records. Kupił je Scooter Braun, słynny menadżer gwiazd, z którym Bieber współpracuje. Artysta postanowił skrytykować piosenkarkę za jej wiadomość w mediach społecznościowych.

Justin Bieber atakuje i krytykuje Taylor Swift

Justin Bieber opublikował post, w którym broni swojego menadżera Scootera Brauna. Światowe media obiegła informacja, że mężczyzna wykupił ostatnio katalog wytwórni Big Machine Records za 300 milionów dolarów.

W ten sposób otrzymał m.in. prawa do twórczości Taylor Swift, która przez wiele lat była związana ze wspomnianą wytwórnią. Informacja o tym zszokowała samą piosenkarkę. W długiej i emocjonalnej wiadomości do fanów wyznała, że w przeszłości Braun niejednokrotnie próbował zaszkodzić jej karierze, a teraz celowo pozbawił ją praw do własnych piosenek. Razem ze wpisem opublikowała też zdjęcie z 2016 roku, gdzie widać rozmowę Biebera, Brauna i Kanye Westa, podczas której mieli rzekomo naśmiewać się ze Swift.

W internecie niemal natychmiast wybuchła burza. Kanadyjski wokalista postanowił więc stanąć w obronie Scootera Brauna i zaatakował koleżankę z branży. We wpisie na Instagramie najpierw jednak przeprosił Taylor za starą fotografię, a później odniósł się do jej najnowszej wiadomości. Jego zdaniem przekroczyła granicę, przenosząc sprawę do mediów społecznościowych, zamiast porozmawiać i wyjaśnić wszystko osobiście.

Co chciałaś osiągnąć, pisząc o tym publicznie w internecie? Wygląda na to, że liczyłaś na sympatię ze strony ludzi i wiedziałaś, iż Twoi fani natychmiast zaatakują Scootera. Wiem na pewno, że zarówno ja, jak i on kochamy Cię. Wydaje mi się, że jedynym sposobem na rozwiązanie tego konfliktu jest komunikacja, a nie przekomarzanie się w sieci […] nie mamy nic negatywnego do powiedzenia na Twój temat. Chcemy dla Ciebie jak najlepiej — napisał Justin Bieber.

W ramach kontraktu z Big Machine Records Taylor Swift wydała sześć studyjnych albumów, które rozeszły się w ponad 50 milionach egzemplarzy na całym świecie. Scooter Braun wykupił jednak prawa do nich.

Najnowszy album piosenkarki „Lover”, promowany m.in. przez hitowy singiel „ME!”, zostanie wydany już pod szyldem nowej wytwórni Republic Records. Ukaże się już 23 sierpnia.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK