Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justin Bieber i Selena Gomez przyłapani na pocałunku. To już pewne, że znów są parą [FOTO]

17.11.2017 13:26

Plotki o powrocie Seleny Gomez do Justina Biebera okazały się prawdą. Historia ich miłosnej relacji jest pełna wzlotów i upadków. Dwójka artystów postanowiła jednak dać sobie kolejną szansę. Najnowsze zdjęcia, które pojawiły się w internecie, tylko to potwierdzają.

Justin Bieber i Selena Gomez przyłapani na pocałunku. To już pewne, że znów są parą [FOTO] fot. FaceToFace/REPORTER, EastNews/FaceToFace/REPORTER

Para, która zna się już od dobrych kilku lat, wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie. W trakcie gorszych momentów niejednokrotnie źle wypowiadali się na swój temat, a nawet nagrywali piosenki o wzajemnych stosunkach.

Od kilku tygodni Bieber i Gomez są jednak znów widywani w swoim towarzystwie. Piosenkarka rozstała się niedawno z innym artystą – The Weekndem. W internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które potwierdzają ponowny związek Seleny z Justinem. Fotoreporterzy przyłapali parę na pocałunku w trakcie meczu hokeja.

Nowy singiel Seleny Gomez

Amerykańska piosenkarka powróciła ostatnio w duecie z Marshmello, znanym producentem i DJ-em. Taneczna kompozycja „Wolves” w klimacie EDM to kolejna zapowiedź trzeciego albumu Seleny Gomez. Głosuj na utwór na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK

Oceń