Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justin Bieber jest poważnie chory. Zdradził, że cierpi na boreliozę

09.01.2020 10:52

Justin Bieber jest poważnie chory. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie kanadyjski artysta wyznał, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Niedawno zdiagnozowano u niego niebezpieczną boreliozę. Lekarze wykryli u Justina Biebera również chroniczną mononukleozę.

Justin Bieber jest poważnie chory cierpi na boreliozę i mononukleozę fot. Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber jest chory. Cierpi na boreliozę i mononukleozę

Justin Bieber ma poważne problemy zdrowotne. 25-letni wokalista opublikował długi wpis w mediach społecznościowych, który jest odpowiedzią na najnowszy artykuł portalu TMZ.com o jego kłopotach ze zdrowiem.

Kanadyjczyk ujawnił, że lekarze zdiagnozowali u niego boreliozę i chroniczną mononukleozę, które mocno wpłynęły na ogólny stan zdrowia artysty. Justin Bieber od dłuższego czasu zmagała się z poważnymi problemami skórnymi, bardzo złym samopoczuciem i kłopotami z funkcjonowaniem mózgu.

 Wiele osób powtarzało, że Justin Bieber wygląda jak g**wno lub jest pod wpływem metamfetaminy. Nie zdawali sobie jednak sprawy, że niedawno zdiagnozowano u mnie boreliozę […] To było naprawdę kilka trudnych lat. W końcu jednak otrzymałem odpowiednie leczenie, dzięki któremu pokonam tę nieuleczalną dotychczas chorobę i wrócę jeszcze lepszy niż kiedykolwiek — napisał wokalista.

Justin Bieber zdradził również, że o swojej walce z boreliozą i mononukleozą opowie w specjalnym dokumencie, który już wkrótce pojawi się w internecie.

>> Objawy boreliozy: faza wczesna i późna. Na co zwrócić uwagę?

Justin Bieber — Yummy. Nowy singiel i zapowiedź serialu dokumentalnego

Justin Bieber zaprezentował nowy singiel „Yummy”, który jest pierwszą zapowiedzią piątego albumu Kanadyjczyka.

Wraz z premierą nowego singla „Yummy” artysta udostępnił również zwiastun serialu dokumentalnego „Justin Bieber: Seasons”. Pierwszy odcinek pojawi się już 27 stycznia 2020 roku, a cały serial będzie liczyć 10 odcinków. Kolejne epizody trafią do sieci w każdą środę i poniedziałek.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Justina Biebera?

RadioZET.pl/tmz.com/PK

Oceń