Zamknij

Justin Bieber przyznaje, że ma problemy psychiczne. Poprosił fanów o modlitwę

Piotr Krajewski
12.03.2019 13:04
Justin Bieber ma problemy psychiczne niepokojący wpis na Instagramie prosi fanów o modlitwę
fot. Instagram (Justin Bieber)

Justin Bieber opublikował niepokojący wpis na Instagramie, w którym potwierdził, że zmaga się obecnie z problemami psychicznymi. Popularny artysta cierpi na depresję. W emocjonalnej wiadomości poprosił swoich fanów o modlitwę.

Justin Bieber ma problemy psychiczne. Dodał wpis na Instagramie

Justin Bieber potwierdził, że ma kłopoty zdrowotne. Opublikował w mediach niepokojący i emocjonalny wpis, w którym przyznał się do  problemów psychicznych. Okazuje się, iż zmaga się z depresją

Dużo walczę. Czuję, że jestem bardzo daleko od siebie i czuję się dziwnie. Zawsze dochodzę do siebie, więc nie martwcie się. Chciałem tylko wyciągnąć do Was rękę i poprosić o modlitwę. Bóg jest wierny, a nasze modlitwy naprawdę działają — napisał kanadyjski muzyk.

Wpis Justina Biebera zaniepokoił wielu internautów. Fani postanowili wesprzeć artystę w tym trudnym momencie. Pod zdjęciem nie brakuje komentarzy, w których życzą Bieberowi powrotu do zdrowia.

O problemach Justina Biebera mówiło się od dłuższego czasu. W ostatnich miesiącach 25-latek nie wyglądał zbyt dobrze, przestał dbać o swój wygląd i zaczął zachowywać się dość dziwnie w miejscach publicznych. Fotoreporterzy przyłapali go kilkukrotnie na płaczu. Pojawiły się także informacje, że Kanadyjczyk zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Czy słuchasz muzyki Justina Biebera?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK