Zamknij

Justin Bieber ma zakaz występowania w jednym z największych państw świata. Dlaczego?

Redakcja
24.07.2017 16:24
Justin Bieber ma zakaz występowania w jednym z największych państw świata. Dlaczego?
fot. ons.pl

Chińscy fani mogą zapomnieć o koncertach popularnego Kanadyjczyka. Tamtejsze władze oficjalnie zakazały występów Justina Bieber. Nie spodobało im się zachowanie artysty zarówno na scenie, jak i poza nią.

Mimo że Justin Bieber wystąpi w tym roku w Azji, w rozpisce koncertowej najnowszej trasy „Purpose World Tour” na próżno szukać chińskich miast. Jak poinformowało ostatnio pekińskie Biuro Kultury, Justin Bieber nie jest w azjatyckim kraju mile widziany. Wszystko przez jego złe zachowanie.

W oficjalnym oświadczeniu można przeczytać, że Kanadyjczyk to utalentowany, ale jednocześnie kontrowersyjny piosenkarz. Władzom nie spodobał się przebieg jego ostatniej wizyty w ich państwie, jak również jego inne, skandaliczne wybryki, m.in. problemy z prawem.

W 2013 roku artysta przyjechał do Chin w ramach trasy „Believe Tour”. Odwiedziny wzbudziły jednak ogromne kontrowersje. Biebera krytykowano za nieodpowiednie zachowanie na Wielkim Murze Chińskim czy występowanie bez koszulki w trakcie koncertu.

Chińskie władze mają jednocześnie nadzieję, że Justin będzie nadal poprawiał swoje zachowanie i stanie się „wokalistą cenionym przez publiczność”.

Justin Bieber pobił wielki rekord Beatlesów

Amerykański magazyn „Billboard” poinformował, że Justin Bieber pobił jeden z rekordów na liście przebojów Hot 100, który od ponad 50 lat należał do słynnych The Beatles. O szczegółach tutaj.

Krystyna Janda i Justin Bieber

Co ma wspólnego jedna z najsłynniejszych polskich aktorek z artystą z Kanady? Krystyna Janda interpretuje w każdy wtorek teksty przebojów znanych z anteny Radia ZET. Posłuchajcie tutaj, jak poszła Pani Krystynie interpretacja hitu Biebera "Sorry".

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK