Zamknij

Justin Bieber nie wygląda dobrze. Fani martwią się o jego zdrowie! [ZDJĘCIA]

Redakcja
18.10.2018 13:57
Justin Bieber
fot. Pap Nation / SplashNews.com/East News, VALA/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber zrobił sobie przerwę od muzyki. Artysta skupia się obecnie przede wszystkim na związku ze znaną modelką Hailey Baldwin. Wielu fanów coraz bardziej obawia się jednak o zdrowie Kanadyjczyka. Od dłuższego czasu 24-latek nie dba o siebie i dziwnie się zachowuje. Coraz częściej pojawiają się też informacje, że Bieber zażywa narkotyki.

Justin Bieber to przykład gwiazdy muzyki, która stała się ogromnie popularna w bardzo młodym wieku. Nie wszyscy artyści są jednak w stanie sobie z nią poradzić.

Amerykańskie media coraz częściej informują, że problemy pojawiły się także u Biebera. Zauważają to nawet fani kanadyjskiego artysty, którzy zaczynają obawiać się o jego zdrowie. Od dłuższego czasu 24-latek nie wygląda zbyt dobrze, przestał dbać o swój wygląd i zaczął zachowywać się dość dziwnie w miejscach publicznych. Fotoreporterzy przyłapali go kilkukrotnie na płaczu.

Pod koniec września w internecie pojawiło się nagranie z przypadkowego spotkania Justina Biebera z fanami w Nowym Jorku. Zachowanie artysty mocno zaniepokoiło wiele osób. W trakcie rozmowy Kanadyjczyk zaczął dziwnie się trząść. Niemal natychmiast pojawiły się głosy, że to efekt zażywania narkotyków lub alkoholu. Gwiazdor nie skomentował jednak całej sprawy.

Ostatnia płyta Justina Biebera zatytułowana „Purpose” ukazała się w 2015 roku i osiągnęła duży sukces komercyjny. Album rozszedł się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie i zgarnął nominacje do prestiżowej nagrody Grammy. Pochodzą z niego hity „Sorry”, „Love Yourself” i „What Do You Mean?”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/news.com.au, thesun.co.uk/PK