Zamknij

Justin Bieber ma nowy tatuaż. Zrobił go na twarzy! [ZDJĘCIE]

Redakcja
03.01.2019 13:38
Justin Bieber
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Justin Bieber ostatnio mniej skupia się na muzyce. W zeszłym roku miliony internautów żyło jego związkiem małżeńskim z popularną modelką Hailey Baldwin. Teraz 24-latek postanowił zaskoczyć swoich fanów czymś innym. Justin Bieber zrobił sobie nowy tatuaż na twarzy.

Justin Bieber ma nowy tatuaż na twarzy

Justin Bieber ma nowy tatuaż, który zrobił sobie w dość nietypowym miejscu. Kanadyjski artysta zdecydował się umieścić go na twarzy, a dokładniej nad prawą brwią. Na tatuażu widnieje napis „Grace”.

W internecie pojawiło się zdjęcie Justina Biebera z nowym tatuażem, które opublikował na Instagramie sam autor.

2018 rok był dla mnie bardzo pracowity (...) tacy ludzie jak wy, którzy zostali przeze mnie wytatuowani, dzielą się za sprawą tych tatuaży swoimi życiowymi zmaganiami, niepokojem, utratą bliskich, wspomnieniami i zwycięstwami. Dziękuję wam — napisał twórca tatuażu Jon Boy i dodał zdjęcie Justina Biebera.

Co ciekawe, Justin Bieber może pochwalić się już ponad 40 tatuażami na całym ciele. Amerykańskie media spekulują także, że jego żona — modelka Hailey Baldwin — także zrobiła sobie podobny tatuaż.

Justin Bieber: kiedy nowa muzyka?

Justin Bieber nie potwierdził na razie, kiedy ukaże się jego nowa muzyka. Na ten moment pojawiają się jedynie plotki, według których 24-latek miałby wydać kolejną płytę w 2019 roku. Jego ostatni album zatytułowany „Purpose” ukazał się w 2015 roku. Pochodzą z niego przeboje „Sorry”, „Love Yourself” i „What Do You Mean?”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/thefader.com/PK