Zamknij

Justin Bieber oskarżony o molestowanie sekusalne. Wokalista zaprzecza i publikuje dowody

22.06.2020 13:47
Justin Bieber oskarżony o molestowanie sekusalne wokalista zaprzecza i publikuje dowody
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Justin Bieber został oskarżony o molestowanie seksualne przez jedną z internautek. Do zdarzenia miało dojść w 2014 roku w Teksasie. 26-letni wokalista zdecydował się zareagować na oskarżenia i zaprzeczył szokującym doniesieniom. Opublikował wpisy i zdjęcia, które mają dowodzić, że znajdował się w tym czasie w innym miejscu.

Justin Bieber oskarżony o molestowanie seksualne

Justin Bieber wykorzystał seksualnie kobietę? Tak twierdzi anonimowa internautka o imieniu Danielle, która w miniony weekend oskarżyła kanadyjskiego artystę o molestowanie.

Do zdarzenia miało dojść 9 marca 2014 roku w hotelu Four Season w Austin w Teksas. Jak napisała kobieta, wokalista zaprosił ją i jej przyjaciół do hotelowego pokoju, a później miał ją wykorzystać seksualnie bez jej zgody. Niedługo później konto i wpisy internautki zniknęły jednak z Twittera.

Justin Bieber zaprzecza oskarżeniom o wykorzystanie seksualne. Opublikował wpisy

26-letni muzyk zdecydował się szybko zareagować na szokujące oskarżenia. Justin Bieber stanowczo zaprzeczył wszystkim zarzutom.

Zazwyczaj nie odpowiadam na tego typu akcje, ponieważ przez całą moją zmagałem się niejednokrotnie z różnymi zarzutami. Jednak po rozmowie z moją żoną i całym zespołem, postanowiłem wypowiedzieć się na temat tych oskarżeń (…) Plotki to plotki, ale wykorzystywanie seksualne jest bardzo poważną sprawą i nie bagatelizuję takich spraw— napisał wokalista.

Justin Bieber poinformował, że cała historia została zmyślona. Odparł zarzuty i opublikował wpisy wraz ze zdjęciami, które mają potwierdzać niewinność artysty. 26-latek twierdzi, że nigdy nie nocował w hotelu Four Season. Przez niemal cały czas towarzyszyła mu ówczesna dziewczyna Selena Gomez. Dwudniowy pobyt w Austin wokalista spędził w wynajętym prywatnym mieszkaniu i hotelu Westin.

Artysta zapowiedział również, że podejmie kroki prawne w tej sprawie.

RadioZET.pl/bbc.com