Zamknij

Justin Bieber pobił wielki rekord Beatlesów! Czego dokonał 23-latek?

Redakcja
14.06.2017 09:54
Justin Bieber pobił wielki rekord Beatlesów! Czego dokonał 23-latek?
fot. ons.pl

Dobra passa wydaje się nie opuszczać młodego Kanadyjczyka. Amerykański magazyn „Billboard” poinformował, że Justin Bieber pobił jeden z rekordów na liście przebojów Hot 100, który od ponad 50 lat należał do słynnych The Beatles.

W najnowszym notowaniu oficjalnej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych piosenki z gościnnym udziałem Biebera znajdują się na 1. i 3. miejscu zestawienia. Mowa o „Despacito” i „I’m The One”.

The Beatles i długoletni rekord

W 1964 i 1969 roku dwa utwory The Beatles utrzymywały się w pierwszej trójce listy Billboard nieprzerwanie przez 12 tygodni. Przez kilkadziesiąt lat był to absolutny rekord, którego nie mógł pobić żaden artysta. Aż do teraz.

Justin Bieber dokonał tego wyczynu. Dwie piosenki z jego udziałem utrzymują się w Top 3 już od 13 tygodni. Co ciekawe, wielki komercyjny sukces „Despacito” i „I’m The One”  nadal trwa, a kilka dni temu premierę miał wspólny utwór Kanadyjczyka i David Guetty, który także radzi sobie coraz lepiej. Wszystko na to wskazuje, że rekord może być jeszcze wyższy.

Niepokonani Beatlesi

Brytyjczycy wciąż jednak pozostają jedynymi artystami w historii muzyki, których trzy utwory okupowały pierwsze trzy miejsca amerykańskiej listy Hot 100.

Na Liście Przebojów Radia ZET możecie oddawać głosy na "Despacito". W naszej Poczekalni pojawił się także utwór Biebera i Guetty "2U".

Krystyna Janda i Justin Bieber

Co ma wspólnego jedna z najsłynniejszych polskich aktorek z artystą z Kanady? Krystyna Janda interpretuje w każdy wtorek teksty przebojów znanych z anteny Radia ZET. Posłuchajcie, jak poszła Pani Krystynie interpretacja hitu Biebera "Sorry".

RadioZET.pl/Billboard/PK