Zamknij

Justin Bieber poniżał kobiety? Szokujący wpis słynnej tancerki o pracy z muzykiem

Piotr Krajewski
03.07.2019 11:57
Justin Bieber poniżał kobiety słynna tancerka oskarża muzyka szokujący wpis
fot. Youtube

Justin Bieber źle traktuje kobiety? Tak przynajmniej twierdzi tancerka i choreografka Emma Portner, która opublikowała szokujący wpis na Instagramie. Opisała swoje niemiłe doświadczenia ze współpracy z Bieberem. Muzyk miał m.in. płacić jej minimalną stawkę za pracę i dopuszczać się poniżania kobiet.

Justin Bieber poniża kobiety? Szokujący wpis tancerki

Justin Bieber w ogniu krytyki. Emma Portner, popularna tancerka oraz choreografka z Nowego Jorku, postanowiła przerwać milczenie na temat współpracy z artystą i opublikowała mocny wpis w mediach społecznościowych. Oskarżyła w nim Kanadyjczyka o niewłaściwe zachowanie w stosunku do kobiet oraz wypłacanie bardzo niskiego wynagrodzenia za pracę.

Para współpracowała ze sobą w latach 2015-2016. Portner wystąpiła w jednym z teledysków Justina Biebera i tworzyła choreografie taneczne na potrzeby jego światowej trasy koncertowej zatytułowanej „Purpose World Tour”. Jak teraz przyznaje, za swoją pracę otrzymała minimalne wynagrodzenie.

Żałuję, że pracowałam dla Ciebie. Dałam twojemu światu moje naiwne ciało, kreatywność, czas i wysiłek. Dwukrotnie. Zarobiłeś na tym wszystkim miliony. Ja kompletnie nic. Nie mogłam pozwolić sobie na jedzenie. Zamiatałam podłogi w studiu, aby móc ćwiczyć swój zawód. Traktujesz kobiety w obrzydliwy sposób — napisała tancerka.

Emma Portner podkreśliła kilkukrotnie, że Justin Bieber nie zachowuje się w porządku w stosunku do kobiet i wręcz poniża je.

Portal „Page Six” próbował skontaktować się z przedstawicielami wokalisty. Podobno 25-letni Kanadyjczyk nie był wtajemniczony w kwestie finansowe związane ze swoją trasą koncertową.

Wpis Emmy Portner zbiegł się w czasie ze skandalem, który wybuchł po oświadczeniu Taylor Swift. Gwiazda poinformowała, że straciła prawa do swojej muzyki nagranej w wytwórni Big Machine Records. Kupił je Scooter Braun, słynny menadżer gwiazd, z którym Bieber współpracuje. Artysta postanowił więc zaatakować Swift w mediach społecznościowych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/pagesix.com/PK