Zamknij

Nowy utwór Justina Biebera coraz popularniejszy. Artysta znów podbije listy przebojów?

Redakcja
22.08.2017 16:04
Nowy utwór Justina Biebera coraz popularniejszy. Artysta znów podbije listy przebojów?
fot. Bill Leslie / Splash News / EAST NEWS

Mimo że Kanadyjczyk odwołał niedawno resztę swojej trasy koncertowej, nie zdecydował się na dłuższą przerwę od muzyki. Jego najnowszy singiel „Friends” cieszy się coraz większą popularnością w internecie. Czy piosenka utrzymana w tanecznym klimacie powtórzy sukces ostatnich przebojów Justina Biebera?

23-latek zaprezentował nowy utwór „Friends” stworzony wspólnie z BloodPop – amerykańskim producentem i tekściarzem, który tworzył już chociażby dla Lady Gagi, Britney Spears czy Madonny. To nie pierwsza jego współpraca z Bieberem. Odpowiedzialny był m.in. za brzmienie wielkiego przeboju „Sorry”.

Zobacz także

„Friends” jest utrzymane w klubowym, mocno elektronicznym klimacie. W ciągu zaledwie kilku dni utwór przesłuchano już blisko 2,5 miliona razy w serwisie YouTube.

Nie wiadomo, czy singiel jest zapowiedzianą kolejnej płyty Kanadyjczyka. Przypomnijmy, że swój ostatni krążek „Purpose” wydał w 2015 roku. Album sprzedał się w milionach egzemplarzy na całym świecie. W Polsce uzyskał status trzykrotnej platyny.

RadioZET.pl/PK