Zamknij

Justin Bieber zawiesza karierę z powodu problemów osobistych. Wydał oficjalne oświadczenie

Piotr Krajewski
26.03.2019 10:51
Justin Bieber zawiesza karierę. Ma poważne problemy psychiczne oficjalne oświadczenie
fot. RGLA/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber poinformował, że zawiesza karierę. 25-letni artysta opublikował długi list w mediach społecznościowych, w którym potwierdził, iż robi sobie długą przerwę od muzyki. Kanadyjczyk chce skupić się obecnie przede wszystkim na swoich osobistych problemach i rodzinie.

Justin Bieber zawiesza karierę

Justin Bieber nie zaprezentuje w najbliższym czasie nowych piosenek. Informacja przeraziła wielu fanów, którzy zaczęli spekulować, że Kanadyjczyk chce na dobre zrezygnować z muzyki. Na szczęście tak nie będzie. Wokalista oficjalnie potwierdził, że zawiesza karierę, ale w przyszłości wróci do nagrywania.

O swojej decyzji poinformował w mediach społecznościowych, gdzie opublikował długi wpis. Wyjaśnił w nim, dlaczego nie planuje w najbliższym czasie nagrywać nowych utworów. Przyznał, że ma poważne problemy osobiste i musi się z nimi zmierzyć. Chce również więcej czasu poświecić swojej rodzinie.

Koncertowałem w trakcie swojego całego nastoletniego życia i kiedy skończyłem 20 lat. Zdałem sobie sprawę, tak jak i wy pewnie zauważyliście, że byłem nieszczęśliwy podczas ostatniej trasy koncertowej — napisał i przyznał, że nie był w stanie ostatnio zapewnić swoim fanom energicznych i udanych koncertów.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Justina Biebera?

Liczba głosów:

Justin Bieber dodał, że obecnie skupia się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów psychicznych, z którymi boryka się wiele osób: „Nie załamuje się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, jakim chce być”.

Niektórzy internauci już zaczęli spekulować, że ostatnie zdanie odnosi się do Hailey Baldwin. Pojawiają się plotki, iż żona Biebera może być w ciąży. Informacja nie została jednak wprost potwierdzona i bardzo możliwe, że fani artysty zwyczajnie nadinterpretują jego słowa, które mogą odnosić się do przyszłości.

W swoim emocjonalnym wpisie Justin Bieber dodał również, że muzyka nadal odgrywa w jego życiu ogromną rolę, ale najważniejsza dla niego jest rodzina i zdrowie.

Powrócę z ekstra albumem najszybciej jak to możliwe — napisał Kanadyjczyk, nie zdradzając jednak konkretnej daty powrotu do muzyki.

Justin Bieber przyznał, że ma problemy psychiczne

Na początku marca Justin Bieber opublikował niepokojący wpis na Instagramie, w którym potwierdził, że zmaga się obecnie z problemami psychicznymi. Popularny artysta cierpi na depresję. W emocjonalnej wiadomości poprosił swoich fanów o modlitwę.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK