Nowy, zaskakujący singiel Justina Timberlake’a. Premiera dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

26.01.2018 11:18

Amerykański gwiazdor ujawnia trzecią już zapowiedź swojego nowego albumu. Już dziś po godz. 18:00 Marcin Wojciechowski zaprezentuje premierowo kompozycję „Say Something”.

Nowy, zaskakujący singiel Justina Timberlake’a. Premiera dziś w „Wieczorze z Radiem ZET” fot. JONATHAN NACKSTRAND / AFP / EAST NEWS

„Say Something” to kolejna odsłona długo wyczekiwanego, piątego albumu Justina Timberlake’a zatytułowanego „Man of the Woods”. W najnowszym utworze możemy usłyszeć Chrisa Stapletona, gwiazdę amerykańskiego country i zdobywcę dwóch prestiżowych nagród Grammy.

Za produkcję kawałka odpowiada sam Timberlake, jak również Timbaland, Danja i Larrance Dopson. Imponujący teledysk nagrany w jednym ujęciu został wyreżyserowany przez La Blogothèque.

Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję dziś po raz pierwszy usłyszeć utwór na antenie. Premiera odbędzie się w trakcie audycji Marcina Wojciechowskiego. Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Nowy album Justina

Piąta płyta wokalisty nosi tytuł „Man of the Woods”. Jej premierę zaplanowano na 2 lutego, czyli na dwa dni przed Super Bowl Halftime Show. Timberlake wystąpi w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim.

Łączący w sobie pop i elektronikę singiel „Filthy” to pierwsza zapowiedź nowego wydawnictwa. Swoją premierę miała także kompozycja „Supplies”. Na albumie znajdzie się łącznie szesnaście utworów, w tym duet z Alicią Keys.

Ostatni krążek Justina zatytułowany „The 20/20 Experience – 2 of 2” pojawił się w 2013 roku.

RadioZET.pl/PK

Oceń