Zamknij

Justin Timberlake jako robot! Tak powstawał jego nowy klip [WIDEO]

Redakcja
11.01.2018 15:48
Justin Timberlake jako robot! Tak powstawał jego nowy klip [WIDEO]
fot. Instagram (justintimberlake), Youtube (justintimberlakeVEVO)

W swoim najnowszym teledysku do singla „Filthy” Justin Timberlake odgrywa rolę naukowca, który prezentuje publiczności swoje wyjątkowe dzieło. Amerykanin pokazał interesujące nagranie zza kulis. Okazuje się, że ruchy robota to tak naprawdę ruchy Justina. 

Nowy klip Justina Timberlake’a, podobnie jak brzmienie singla „Filthy”, jest utrzymany w futurystycznym klimacie. Artysta wciela się w rolę naukowca-wynalazcę, który wyglądem przypomina nieco zmarłego współzałożyciela firmy Apple Steve’a Jobsa. Na konferencji w 2028 roku prezentuje nowoczesnego robota naśladującego jego ruchy.

Timberlake opublikował krótkie wideo zza kulis kręcenia teledysku stworzonego przez Marka Romanka, popularnego amerykańskiego reżysera. Na nagraniu widać, jak muzyk wykonuje ruchy, które później powtarza w klipie wspomniany już robot.

Nowy album Justina

Piąta płyta wokalisty nosi tytuł „Man of the Woods”. Jej premierę zaplanowano na 2 lutego, czyli na dwa dni przed Super Bowl Halftime Show. Timberlake wystąpi w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim.

Łączący w sobie pop i elektronikę singiel „Filthy” to pierwsza zapowiedź nowego wydawnictwa. Na albumie znajdzie się łącznie szesnaście utworów, w tym duety z Alicią Keys i Chrisem Stapletonem.

Ostatni krążek Justina zatytułowany „The 20/20 Experience – 2 of 2” pojawił się w 2013 roku.

RadioZET.pl/PK