Zamknij

Justin Timberlake w nowym filmie Woody’ego Allena. Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Redakcja
06.10.2017 12:02
Justin Timberlake w nowym filmie Woody’ego Allena. Zobacz zwiastun! [WIDEO]
fot. Youtube (Amazon Studios)

36-letni gwiazdor popu nie tylko świetnie śpiewa, ale także radzi sobie całkiem dobrze na wielkim ekranie. Amerykanin zagrał już w kilkunastu kinowych produkcjach. Jeszcze w tym roku zobaczymy Justina Timberlake’a u boku Kate Winslet w filmie „Wonder Wheel”, który wyreżyserował słynny Woody Allen. Zwiastun jest już dostępny w sieci. 

Zagłosuj

Czy Justin Timberlake jest dobrym aktorem?

Liczba głosów:

Justin Timberlake chętnie łączy karierę muzyka z aktorstwem. Artysta pojawia się co kilka lat w kolejnych dużych produkcjach filmowych. Zagrał m.in. w „Alpha Dog”, „The Social Network”, „To tylko seks”, „Dopóki piłka w grze” i „Wyścig z czasem”. Współpracował też z takimi gwiazdami jak Clint Eastwood, Mila Kunis, Ben Affleck, Cameron Diaz, Morgan Freeman, Amy Adams czy Kevin Spacey.

W tym roku widzowie zobaczą muzyka w najnowszym dziele Woody’ego Allena „Wonder Wheel”. Film z Timberlake’iem i Winslet w rolach głównych będzie miał swoją premierę już 1 grudnia. W sieci pojawił się właśnie oficjalny trailer promujący obraz.

Timberlake gwiazdą kolejnego Super Bowl?

W amerykańskich mediach coraz częściej pojawiają się plotki na temat przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show, podczas którego występują największe gwiazdy muzyki popularnej. Ich show w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w całym roku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że to właśnie Timberlake może być kolejnym muzykiem, który zaprezentuje swój kilkunastominutowy występ. 52. finał Super Bowl jest zaplanowany na 4 lutego 2018 roku w Minneapolis.

Podczas wielkiego święta futbolu amerykańskiego wystąpili już tacy artyści jak Michael Jackson, U2, The Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Madonna, Beyoncé, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers, Katy Perry, Coldplay i ostatnio Lady Gaga.

RadioZET.pl/PK