Zamknij

Justin Timberlake wystąpi podczas Super Bowl 2018 Halftime Show!

Redakcja
23.10.2017 11:01
Justin Timberlake wystąpi podczas Super Bowl 2018 Halftime Show!
fot. JONATHAN NACKSTRAND / AFP / EAST NEWS

Koniec spekulacji i plotek. Justin Timberlake oficjalnie potwierdził, że będzie kolejną gwiazdą słynnego Super Bowl Halftime Show. Jego ostatni występ tam, który miał miejsce w 2004 roku, wywołał ogromny skandal. Pamiętasz go?

Justin Timberlake powraca na scenę Super Bowl Halftime Show. Amerykański artysta będzie gwiazdą przyszłorocznego koncertu.

W trakcie Super Bowl Halftime Show występują największe gwiazdy muzyki popularnej. Ich show w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w całym roku, które corocznie ogląda miliony widzów.

52. finał Super Bowl jest zaplanowany na 4 lutego 2018 roku. 

Zobacz także

Podczas wielkiego święta futbolu amerykańskiego wystąpili już tacy artyści jak Michael Jackson, U2, The Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Madonna, Beyoncé, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers, Katy Perry, Coldplay i ostatnio Lady Gaga.

Halftime Show 2004: skandal po występie z Janet Jackson

Timberlake zadebiutował na Super Bowl Halftime Show już w 2001 roku. Wtedy pojawił się na scenie ze swoim zespołem *NSYNC. Trzy lata później powrócił i wywołał jeden z największych skandali w całej historii Super Bowl.

W trakcie wspólnego występu z Janet Jackson do utworu „Rock Your Body” artysta chwycił za fragment kostiumu piosenkarki i oderwał go. Miliony widzów zobaczyły w tym momencie nagą pierś Jackson. W Stanach Zjednoczonych wybuchł ogromny skandal. Justin Timberlake tłumaczył dziennikarzom, że była to jedynie awaria garderoby.

RadioZET.pl/pitchfork.com/PK