Justyna Majkowska wraca do Ich Troje? Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z planu klipu!

19.11.2018 14:36

Justyna Majkowska była wokalistką Ich Troje. W 2003 roku zdecydowała się jednak opuścić zespół i poświęciła się karierze solowej. Kilka dni temu Michał Wiśniewski opublikował ich nowe wspólne zdjęcie. Fani natychmiast zaczęli spekulować o powrocie Justyny Majkowskiej do Ich Troje.

Justyna Majkowska Ich Troje fot. Youtube (IchTrojeVEVO)

Justyna Majkowska na planie nowego teledysku Ich Troje

Justyna Majkowska była wokalistką Ich Troje do 2003 roku. Mimo odejścia z zespołu artystka nadal ma bardzo dobry kontakt z Michałem Wiśniewskiego.

Lider Ich Troje opublikował niedawno ich wspólne zdjęcie z planu teledysku. Na fotografii widzimy 41-letnią Justynę Majkowską ubraną w fartuch kuchenny.

Zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród fanów zespołu, którzy zaczęli spekulować na temat powrotu wokalistki do składu Ich Troje. Wszystko jednak wskazuje na to, że Justyna Majkowska pojawi się w nowym projekcie grupy jedynie jako gość.

Justyna Majkowska była gwiazdą zespołu Ich Troje w latach 2001-2003. Razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą nagrała dwie studyjne płyty, które pokryły się prestiżowym diamentem. To właśnie z tych albumów pochodzą wielkie przeboje „Powiedz”, „Razem a jednak osobno”, „Zawsze z Tobą chciałbym być” czy „Wypijmy za to!”. Występowała także dwukrotnie na Eurowizji.

Jak dziś wygląda Justyna Majkowska? [ZDJĘCIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń