Zamknij

Justyna Majkowska wraca do Ich Troje? Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z planu klipu!

Redakcja
19.11.2018 14:36
Justyna Majkowska Ich Troje
fot. Youtube (IchTrojeVEVO)

Justyna Majkowska była wokalistką Ich Troje. W 2003 roku zdecydowała się jednak opuścić zespół i poświęciła się karierze solowej. Kilka dni temu Michał Wiśniewski opublikował ich nowe wspólne zdjęcie. Fani natychmiast zaczęli spekulować o powrocie Justyny Majkowskiej do Ich Troje.

Justyna Majkowska na planie nowego teledysku Ich Troje

Justyna Majkowska była wokalistką Ich Troje do 2003 roku. Mimo odejścia z zespołu artystka nadal ma bardzo dobry kontakt z Michałem Wiśniewskiego.

Lider Ich Troje opublikował niedawno ich wspólne zdjęcie z planu teledysku. Na fotografii widzimy 41-letnią Justynę Majkowską ubraną w fartuch kuchenny.

Zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród fanów zespołu, którzy zaczęli spekulować na temat powrotu wokalistki do składu Ich Troje. Wszystko jednak wskazuje na to, że Justyna Majkowska pojawi się w nowym projekcie grupy jedynie jako gość.

Justyna Majkowska była gwiazdą zespołu Ich Troje w latach 2001-2003. Razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą nagrała dwie studyjne płyty, które pokryły się prestiżowym diamentem. To właśnie z tych albumów pochodzą wielkie przeboje „Powiedz”, „Razem a jednak osobno”, „Zawsze z Tobą chciałbym być” czy „Wypijmy za to!”. Występowała także dwukrotnie na Eurowizji.

Jak dziś wygląda Justyna Majkowska? [ZDJĘCIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK