Zamknij

Justyna Steczkowska wydaje nową płytę „Maria Magdalena”. Nagrała ją z producentem Lany Del Rey

Redakcja
27.11.2018 14:12
Justyna Steczkowska
fot. mat. prasowe

Justyna Steczkowska zapowiedziała premierę swojej nowej płyty. Album zatytułowany „Maria Magdalena” ukaże się już w lutym. W mediach społecznościowych artystka poprosiła fanów o pomoc w wyborze oficjalnej okładki krążka.

Justyna Steczkowska: nowa płyta „Maria Magdalena” w lutym 2019 roku

Justyna Steczkowska potwierdziła, że już niedługo wyda pierwszy od ponad trzech lat album. Nowa płyta będzie zatytułowana „Maria Magdalena” i ukaże się w lutym 2019 roku.

O premierze nowego albumu artystka poinformowała w mediach społecznościowych. Poprosiła także fanów o pomoc w wyborze oficjalnej okładki.

Kochani, potrzebuje Waszej pomocy. Nie mogę zdecydować, które zdjęcie powinno być okładką płyty „Maria Magdalena” — napisała Justyna i dodała cztery zdjęcia.

Szczegółowe informacje na temat wydawnictwa „Maria Magdalena” pozostają na ten moment nieznane. Wiadomo, że płyta powstawała m.in. w Los Angeles. Justyna Steczkowska tworzyła ją razem z Danem Heathem, brytyjskim producentem znanym ze współpracy z Laną Del Rey. Pomógł stworzyć m.in. utwory „Blue Jeans”, „Summertime Sadness” czy „National Anthem”.

„Maria Magdalena” to rzadkie połączenie muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową — napisała kilka miesięcy temu artystka.

W sieci można posłuchać fragmentu piosenki zatytułowanej „No Control”, która znajdzie się na nowej płycie Justyny Steczkowskiej.

Warto dodać, że „Maria Magdalena” będzie już piętnastym albumem w dorobku Steczkowskiej. Jej debiutancka płyta „Dziewczyna szamana”, która zdobyła aż pięć Fryderyków, ukazała się w 1996 roku i sprzedała się aż w ponad 350 tysiącach egzemplarzy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/onet.pl/PK