Zamknij

Justyna Steczkowska oddała hołd Korze. Znów zaśpiewała „Boskie Buenos” [WIDEO]

Piotr Krajewski
29.07.2019 11:36
Justyna Steczkowska w hołdzie dla Kory znów zaśpiewała Boskie Buenos Maanam wideo
fot. Facebook screen

Justyna Steczkowska oddała piękny hołd Korze. W trakcie festiwalu w Zielonej Górze wokalista zaśpiewała wielki przebój Maanamu „Boskie Buenos”, który fenomenalnie wykonała wiele lat temu jako uczestniczka programu „Szansy na sukces”.

Justyna Steczkowska oddała hołd Korze. Zaśpiewała „Boskie Buenos” Maanamu

Justyna Steczkowska była jedną z gwiazd piątkowego Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze. W trakcie swojego występu piosenkarka postanowiła oddać hołd Korze, która odeszła rok temu. 28 lipca minęła 1. rocznica śmierci gwiazdy Maanamu.

Artystka po raz kolejny w swojej karierze wykonała po raz kolejny na scenie „Boskie Buenos”, szczególny dla siebie hit grupy Maanam, dzięki któremu wygrała w 1994 roku program „Szansa na sukces”.

Niedzielny występ Justyny Steczkowskiej zrobił ogromne wrażenie na widzach. Pod nagraniem nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy, w których internauci chwalą wokalistkę za to wykonanie przeboju Kory.

„Zawsze wspaniała”, „genialne wykonanie”, „jedyna w swoim rodzaju” — piszą w komentarzach.

Wydane w 1980 roku „Boskie Buenos” było jednym z pierwszych singli grupy Maanam. Dziś jest to bez wątpienia jeden z największych przebojów w historii zespołu. Przy tworzeniu tekstu utworu Kora inspirowała się fragmentami argentyńskiej powieści „Żeby Cię lepiej zjeść” znanego pisarza Eduarda Gudiño Kieffera.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK