Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Justyna Steczkowska oddała hołd Korze. Znów zaśpiewała „Boskie Buenos” [WIDEO]

29.07.2019 11:36

Justyna Steczkowska oddała piękny hołd Korze. W trakcie festiwalu w Zielonej Górze wokalista zaśpiewała wielki przebój Maanamu „Boskie Buenos”, który fenomenalnie wykonała wiele lat temu jako uczestniczka programu „Szansy na sukces”.

Justyna Steczkowska w hołdzie dla Kory znów zaśpiewała Boskie Buenos Maanam wideo fot. Facebook screen

Justyna Steczkowska oddała hołd Korze. Zaśpiewała „Boskie Buenos” Maanamu

Justyna Steczkowska była jedną z gwiazd piątkowego Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze. W trakcie swojego występu piosenkarka postanowiła oddać hołd Korze, która odeszła rok temu. 28 lipca minęła 1. rocznica śmierci gwiazdy Maanamu.

Artystka po raz kolejny w swojej karierze wykonała po raz kolejny na scenie „Boskie Buenos”, szczególny dla siebie hit grupy Maanam, dzięki któremu wygrała w 1994 roku program „Szansa na sukces”.

Niedzielny występ Justyny Steczkowskiej zrobił ogromne wrażenie na widzach. Pod nagraniem nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy, w których internauci chwalą wokalistkę za to wykonanie przeboju Kory.

„Zawsze wspaniała”, „genialne wykonanie”, „jedyna w swoim rodzaju” — piszą w komentarzach.

Wydane w 1980 roku „Boskie Buenos” było jednym z pierwszych singli grupy Maanam. Dziś jest to bez wątpienia jeden z największych przebojów w historii zespołu. Przy tworzeniu tekstu utworu Kora inspirowała się fragmentami argentyńskiej powieści „Żeby Cię lepiej zjeść” znanego pisarza Eduarda Gudiño Kieffera.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń