Już w środę wywiad z Bettą Lemme w Radiu ZET. Artystka zaśpiewa na żywo hit „Bambola”!

28.08.2018 16:55

Betta Lemme, autorka jednego z największych przebojów tegorocznych wakacji, w specjalnej rozmowie dla Radia ZET. Słuchacze usłyszą wywiad z twórczynią hitu „Bambola” już w środę, 29 sierpnia, po godz. 20:00. 25-letnia artystka zaprezentuje także na żywo specjalną wersję swojego przeboju.

Betta Lemme fot. Youtube (BETTA LEMME)

„Bambola” to obecnie jeden z najbardziej ulubionych hitów słuchaczy Radia ZET. Wysokie, drugie miejsce na Liście Przebojów Radia ZET mówi samo za siebie.

Już w najbliższą środę jego autorka — Betta Lemme — pojawi się w Radiu ZET. Nasi słuchacze będą mieli okazję usłyszeć po godz. 20:00 niezwykle interesującą i wyjątkową rozmowę z piosenkarką z Kanady. To jednak nie koniec muzycznych atrakcji. 25-letnia artystka zaprezentuje na żywo w studiu Radia ZET specjalną wersję przeboju „Bambola”.

W muzyce najbardziej lubię instrumenty na żywo. Brzmienia smyczkowe, orkiestrowe. Klasyczne, jak we Włoszech. Najlepsze utwory jakie zostały spopularyzowane w Ameryce pochodzą z Włoch. Lubię mieszać brzmienia. W przeciwieństwie do mojego prawdziwego życia, w którym liczą się tylko frytki i ketchup. Wszystko kręci się wokół jedzenia — powiedziała nam Betta.

Przebój Lata Radia ZET: głosuj na „Bambola”

Chcesz, aby hitowe „Bambola” Betty Lemme zostało Przebojem Lata Radia ZET? Weź udział w naszym internetowym głosowaniu, uzasadnij swój wybór i wyślij zgłoszenie. 

Możesz wygrać gadżety Radia ZET i płyty: Ariany Grande, Years & Years, Charliego Putha, Lady Pank oraz wielu innych artystów znanych z anteny Radia ZET. Czekają też na Was nasze składanki „Radio ZET - Siła Muzyki vol.2”.

Przebój Lata Radia ZET poznamy już 2 września po 15:00. Słuchaj i sprawdź, kto wygra!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń