Zamknij

Nie żyje Kacper Wielusiński. Gitarzysta zespołu Anotherland miał tylko 21 lat

Redakcja
18.01.2019 10:48
Kacper Wielusiński nie żyje
fot. Facebook (Anotherland)

Nie żyje Kacper Wielusiński, gitarzysta polskiej grupy Anotherland. Muzyk zmarł we wtorek w wieku 21 lat. Informację o jego śmierci przekazali w mediach społecznościowych członkowie zespołu.

Kacper Wielusiński nie żyje. Młody muzyk był gitarzystą rockowego zespołu Anotherland. Jak informują członkowie grupy, artysta zmarł we wtorek rano. Miał tylko 21 lat.

Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński. Świetny gitarzysta, wspaniały muzyk, wielki artysta i przede wszystkim cudowny człowiek — napisał zespół.

Członkowie poinformowali także o pogrzebie artysty. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 stycznia o godz. 11:30 w Kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy w Białobrzegach nad Pilicą.

 Kochani przybądźmy tłumnie! Niech tego dnia bicie naszych zjednoczonych serc, zagra dla niego w Niebie najwspanialszą melodię! — czytamy w komunikacie Anotherland.

Kacper Wielusiński współtworzył zespół Anotherland od początku jego istnienia. Grupa zaczęła oficjalnie działać w październiku 2014 roku. Koncertowała po całej Polsce i występowała przed takimi zespołami jak m.in. Perfect, Happysad, Oddział Zamknięty czy OCN.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK