Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nie żyje Kacper Wielusiński. Gitarzysta zespołu Anotherland miał tylko 21 lat

18.01.2019 10:48

Nie żyje Kacper Wielusiński, gitarzysta polskiej grupy Anotherland. Muzyk zmarł we wtorek w wieku 21 lat. Informację o jego śmierci przekazali w mediach społecznościowych członkowie zespołu.

Kacper Wielusiński nie żyje fot. Facebook (Anotherland)

Kacper Wielusiński nie żyje. Młody muzyk był gitarzystą rockowego zespołu Anotherland. Jak informują członkowie grupy, artysta zmarł we wtorek rano. Miał tylko 21 lat.

Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński. Świetny gitarzysta, wspaniały muzyk, wielki artysta i przede wszystkim cudowny człowiek — napisał zespół.

Członkowie poinformowali także o pogrzebie artysty. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 stycznia o godz. 11:30 w Kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy w Białobrzegach nad Pilicą.

 Kochani przybądźmy tłumnie! Niech tego dnia bicie naszych zjednoczonych serc, zagra dla niego w Niebie najwspanialszą melodię! — czytamy w komunikacie Anotherland.

Kacper Wielusiński współtworzył zespół Anotherland od początku jego istnienia. Grupa zaczęła oficjalnie działać w październiku 2014 roku. Koncertowała po całej Polsce i występowała przed takimi zespołami jak m.in. Perfect, Happysad, Oddział Zamknięty czy OCN.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń