Zamknij

Kalwi & Remi z nowym teledyskiem do singla „Unbreakable” [WIDEO]

Redakcja
25.04.2018 13:32
Kalwi Remi
fot. Youtube (KalwiRemiVEVO)

Duet Kalwi & Remi powrócił niedawno z zupełnie nowym singlem „Unbreakable”. Autorzy słynnego przeboju „Explosion” zaprezentowali właśnie oficjalny teledysk promujący utwór. Klip powstał z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

Kalwi & Remi — Unbreakable. Teledysk w technologii VR

W marcu Kalwi & Remi, jeden z najsłynniejszych duetów polskiej muzyki klubowej, opublikował nowy singiel zatytułowany „Unbreakable”. W utworze możemy usłyszeć wokal brytyjskiego artysty Joego Killingtona.

Piosenka została premierowo zaprezentowana kilka tygodni temu w audycji Marcina Wojciechowskiego. Poznański duet osobiście zapowiedział singiel.

Kolejne trafione single oraz setki koncertów w ostatnich latach to nie powód, aby spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie, mamy wielką ochotę namieszać na listach przebojów w 2018 roku — powiedzieli Kalwi & Remi i dodali: — Słuchając w trasie przez wiele godzin cukierkowych wokalistek w radiu, stwierdziliśmy, że przydałoby się coś bardziej... męskiego. Burza mózgów z zaprzyjaźnionym gitarzystą Michałem Pietrzakiem, żywe instrumenty z naszymi klubowymi akcentami oraz zaproszenie do współpracy Joe przyniosły niesamowity efekt. Wszyscy poczuliśmy, że to nie jest kolejny zwyczajny kawałek, jest w nim jakaś magia.

Teledysk do „Unbreakable” powstawał m.in. we Włoszech i Grecji. Został nakręcony z wykorzystaniem technologii VR.

Tak wyglądają dziś Kalwi & Remi [FOTO]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK