Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wyglądają dziś Kalwi & Remi, czyli autorzy hitu „Explosion” [FOTO]

09.03.2018 16:58

Słynny duet Kalwi & Remi, który ponad 10 lat temu wylansował przebój „Explosion”, powraca z nową muzyką. Już w piątek po godz. 18:30 słuchacze Radia ZET usłyszą nowy utwór „Unbreakable”, który duet zapowie osobiście w programie Marcina Wojciechowskiego.

Kalwi & Remi fot. Youtube (KalwiRemiVEVO)

Kalwi & Remi – Unbreakable

Jeden z najsłynniejszych duetów polskiej muzyki klubowej powraca z piosenką „Unbreakable”, w której gościnnie zaśpiewał brytyjski wokalista Joe Killington.

- Kolejne trafione single oraz setki koncertów w ostatnich latach to nie powód, aby spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie, mamy wielką ochotę namieszać na listach przebojów w 2018 roku – mówią Kalwi & Remi i dodają: - Słuchając w trasie przez wiele godzin cukierkowych wokalistek w radiu stwierdziliśmy, że przydałoby się coś bardziej... męskiego. Burza mózgów z zaprzyjaźnionym gitarzystą Michałem Pietrzakiem, żywe instrumenty z naszymi klubowymi akcentami oraz zaproszenie do współpracy Joe przyniosły niesamowity efekt. Wszyscy poczuliśmy, że to nie jest kolejny zwyczajny kawałek, jest w nim jakaś magia.

Duet zapowiedział już, że „Unbreakable” doczeka się mocno klubowych remiksów, które idealnie sprawdzą się na tanecznym parkiecie. Słuchacze Radia ZET usłyszą nowy singiel już w piątek po godz. 18:30 w „Wieczorze z Radiem ZET”. Kalwi & Remi pojawią się osobiście w programie Marcina Wojciechowskiego.

Tak wyglądają dziś Kalwi & Remi [FOTO]

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń