Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kalwi & Remi w „Wieczorze z Radiem ZET”. Zaprezentowali nowy singiel! [WIDEO]

12.03.2018 09:54

Kalwi & Remi, czyli jeden z najsłynniejszych duetów polskiej muzyki klubowej, powraca z zupełnie nowym singlem. Artyści pojawili się w programie Marcina Wojciechowskiego, gdzie zaprezentowali premierowo utwór „Unbreakable”.

Kalwi & Remi byli gośćmi piątkowego „Wieczoru z Radiem ZET”, w trakcie którego odbyła się wielka premiera singla „Unbreakable”. Nowy utwór duetu powstał we współpracy z brytyjskim wokalistą Joem Killingtonem.

— Kolejne trafione single oraz setki koncertów w ostatnich latach to nie powód, aby spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie, mamy wielką ochotę namieszać na listach przebojów w 2018 roku — mówią Kalwi & Remi i dodają: — Słuchając w trasie przez wiele godzin cukierkowych wokalistek w radiu, stwierdziliśmy, że przydałoby się coś bardziej... męskiego. Burza mózgów z zaprzyjaźnionym gitarzystą Michałem Pietrzakiem, żywe instrumenty z naszymi klubowymi akcentami oraz zaproszenie do współpracy Joe przyniosły niesamowity efekt. Wszyscy poczuliśmy, że to nie jest kolejny zwyczajny kawałek, jest w nim jakaś magia.

W trakcie programu Marcina Wojciechowskiego poznański duet opowiedział o swoich początkach, wielkim klubowym przeboju „Explosion”, obecnej karierze i kolejnych planach. Nie zabrakło też rozmowy na temat nowej piosenki oraz współpracy z Killingtonem.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń