Zamknij

Kamil Bednarek prezentuje nowy teledysk [WIDEO]

Redakcja
16.02.2018 10:12
Kamil Bednarek prezentuje nowy teledysk [WIDEO]
fot. mat. prasowe

26-letni artysta wydał kolejny singiel ze swojego najnowszego albumu. Tym razem Bednarek prezentuje oficjalny teledysk do utworu „Zabieram Cię Na Trip”.

Pozytywnie brzmiące „Zabieram Cię Na Trip” to kolejny singiel z płyty „Talizman”, która ukazała się w sklepach 1 grudnia 2017 roku.

Utwór charakteryzuje się niezwykle przyjemnym, gitarowym brzmieniem z nutką funku. Oprócz samego Kamila w piosence możemy usłyszeć także wokal Jareckiego.

— Dbaj o własne wnętrze, nigdy nie wstydź się, kim jesteś — śpiewa Bednarek w singlu.

W sieci pojawił się także oficjalny klip promujący kompozycję. Wykorzystano w nim m.in. archiwalne nagrania z koncertów.

Kamil Bednarek coveruje T.Love

T.Love działa na polskiej scenie już od ponad 35 lat. W związku z jubileuszem zorganizowano specjalną akcję pod nazwą „T.Cover”, w ramach której znani artyści prezentują autorskie wersje przebojów legendarnego zespołu. Swój cover przedstawili Kamil Bednarek i grupa 5 ELEMENT.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Jak długo jeszcze”

Ostatni singiel Kamila Bednarka „Jak długo jeszcze” wciąż świetnie radzi sobie w naszym notowaniu. Chcesz, aby ta fortepianowa ballada po raz kolejny znalazła się na szczycie zestawienia? Na stronie RadioZET.pl cały czas można oddawać głosy.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.  

RadioZET.pl/PK