Zamknij

Kamil Bednarek coveruje przebój T.Love. Musicie tego posłuchać! [WIDEO]

Redakcja
29.08.2017 16:26
Kamil Bednarek coveruje przebój T.Love. Musicie tego posłuchać! [WIDEO]
fot. Youtube (Kamil Bednarek Official)

T.Love działa na polskiej scenie już od 35 lat. W związku z jubileuszem zorganizowano specjalną akcję pod nazwą „T.Cover”, w ramach której znani artyści prezentują autorskie wersje przebojów legendarnego zespołu. Teraz swój cover przedstawili Kamil Bednarek i grupa 5 ELEMENT.

Kamil Bednarek i zespół 5 ELEMENT zaprezentowali nową wersję utworu „Stokrotka”, który pochodzi z albumu „Chłopaki nie płaczą” z 1997 roku. Cover utrzymany jest w lekkim oraz pozytywnym klimacie, typowym dla twórczości 26-latka.

„To wielki zaszczyt dla mnie i całego zespołu. Zapraszamy do odsłuchu, a Muńkowi i zespołowi T.Love życzymy kolejnych 35 lat na scenie” – napisał Bednarek na Facebooku.

Projekt „T.Cover” cieszy się dużą popularnością wśród polskich artystów. Swoje wersje wielkich utworów grupy Muńka Staszczyka przedstawili już m.in. Katarzyna Nosowska, Dawid Podsiadło czy Organek.

Wielka kariera T.Love

Początki grupy sięgają 1982 roku. To właśnie wtedy Muniek Staszczyk wraz z kolegami z częstochowskiego liceum założyli zespół Teenage Love Alternative, który działał pod taką nazwą do 1985 roku. Kolejne lata minęły pod znakiem rosnącej popularności grupy, wydawaniu kolejnych albumów i zmian w składzie. W trakcie wieloletniej kariery formacja stworzyła wiele niezapomnianych hitów takich jak „Chłopaki nie płaczą”, „Nie, nie, nie”, „Warszawa” czy „Ajrisz”.

RadioZET.pl/PK