Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Kamil Bednarek triumfuje, Gromee tuż za nim

Redakcja
06.03.2018 10:00
Kamil Bednarek Natalia Szroeder
fot. Kamil Bednarek Official

Tylko przez jeden tydzień singiel „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej mógł cieszyć się z pierwszego miejsca na naszej liście. Tym razem musiał uznać wyższość piosenki Kamila Bednarka. Świetnie radzi sobie też Gromee i jego eurowizyjna kompozycja „Light Me Up”, którą razem z Lukasem Meijerem zaprezentują w Lizbonie.

Romantyczna kompozycja „Jak długo jeszcze” to jeden z oficjalnych singli promujących kolejny album Kamila Bednarka zatytułowany „Talizman”. Piosenka znajduje się obecnie na samym szczycie Listy Przebojów Radia ZET.

— Pracę nad utworem rozpocząłem w 2015 roku pod wpływem impulsu — historii miłosnej. Musiało upłynąć trochę czasu, aby uczucie, które dojrzewało w moim sercu, wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa, ale… kochajcie się i nie wstydźcie tego wspaniałego uczucia — mówi Bednarek.

W teledysku do emocjonalnej ballady pojawiła się Natalia Szroeder.

Gromee i Rita Ora mocno w górę

Piosenka Gromeego „Light Me Up”, która będzie reprezentowała Polskę w trakcie majowej Eurowizji 2018, awansowała o 8 pozycji w górę i jest już na 2. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Świetnie radzi sobie także „For You” Rity Ory i Liama Payne’a, czyli utwór promujący najnowszy film „Nowe oblicze Greya”. Singiel wskoczył na 7. miejsce (awans o 10 pozycji).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „La Louze” Shanguy, „River” Eminema & Eda Sheerana czy „Never Be The Same” Camili Cabello.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/PK