Zamknij

Kamil Bednarek piątkowym gościem Radia ZET. Mini koncert i czat z artystą na Facebooku

Redakcja
31.01.2019 11:41
MTV Unplugged Kamil Bednarek
fot. mat. prasowe

Kamil Bednarek pojawi się w piątkowym paśmie „Siła Muzyki”. Słuchacze nie tylko usłyszą artystę na antenie Radia ZET, ale również będą mogli porozmawiać z nim na wyjątkowym czacie facebookowym prowadzonym przez Damiana Michałowskiego. W związku z premierą płyty „MTV Unplugged: Bednarek” artysta zagra także mini koncert, który będzie można zobaczyć na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

W związku z premierą nowej płyty Kamil Bednarek będzie piątkowym gościem Radia ZET. Po godz. 10:00 popularny artysta pojawi się w programie „Siła muzyki”, gdzie opowie o albumie „MTV Unplugged: Bednarek”. Płyta trafi do sklepów 1 lutego.

O godz. 11:00 rozpocznie się czat z Kamilem Bednarkiem na facebookowym profilu Radia ZET, podczas którego odpowie na pytania słuchaczy. W roli moderatora zobaczymy Damiana Michałowskiego.

To nie koniec atrakcji. W studiu Radia ZET Kamil Bednarek zagra także mini koncert, gdzie zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego krążka. Nagranie z koncertu będzie można zobaczyć na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Tylko w Radiu ZET: unboxing nowej płyty Bednarka [WIDEO]

Radio ZET jako pierwsze pokazuje nowy krążek artysty. Specjalnie dla naszych słuchaczy Marcin Wojciechowski prezentuje wspólnie z samym Kamilem Bednarkiem unboxing albumu „MTV Unplugged: Bednarek”. Zobaczcie, jak na żywo prezentuje się jeszcze niewydana płyta [WIDEO].

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK