Zamknij

Kamil Bednarek ściął dredy i ma nową fryzurę. Metamorfoza artysty [FOTO]

Redakcja
24.01.2019 11:11
Kamil Bednarek ściął dredy i ma nową fryzurę. Metamorfoza artysty
fot. Youtube (Kamil Bednarek)

Kamil Bednarek przeszedł metamorfozę. Artysta postanowił zrezygnować ze swojego znaku rozpoznawczego i ściął dredy. Wielu fanów zaskoczyła nagła zmiana wizerunku Kamila Bednarka, który niedawno wydał nowy singiel „Spragniony” z Igorem Herbutem.

Kamil Bednarek ściął dredy. Nowa fryzura i metamorfoza artysty

Kamil Bednarek ściął dredy i przeszedł prawdziwą metamorfozę. Od wielu lat artysta słynął ze swojej długiej fryzury. Zdecydował się jednak odświeżyć wizerunek i postawił na sporą zmianę.

Wielu fanów zdziwił nowy wizerunek Kamila Bednarka. Pod jego najnowszym zdjęciami na Instagramie nie brakuje jednak pozytywnych komentarzy na temat metamorfozy polskiego artysty. Bednarek gościł niedawno m.in. w „Dzień Dobry TVN”, gdzie widzowie mogli zobaczyć jego nową fryzurę bez dredów.

Kamil Bednarek: nowy singiel „Spragniony” z Igorem Herbutem

W zeszłym tygodniu słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć premierowo utwór „Spragniony” Kamila Bednarka w akustycznej wersji stworzonej na potrzeby projektu MTV Unplugged. W piosence gościnnie pojawia się także Igor Herbut.

Singiel jest zapowiedzią płyty „MTV Unplugged Bednarek”, która ukaże się już 1 lutego. Akustyczny materiał został zarejestrowany podczas jesiennego koncertu w Lublinie. Na albumie usłyszymy również Karolinę Artymowicz, Kubę Badacha i wspomnianego już Igora Herbuta.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK