Zamknij

Kamil Bednarek stracił bliską osobę. Poruszające wyznanie w "The Voice of Poland"

Piotr Krajewski
12.09.2019 13:01
Kamil Bednarek stracił bliską osobę poruszające wyznanie w The Voice of Poland
fot. VIPHOTO/East News

Kamil Bednarek pozwolił sobie na bardzo osobiste i poruszające wyznanie w „The Voice of Poland”. W najnowszym odcinku programu jeden z uczestników wykona jego przebój „Spragniony”. Wokalista zdradził, że słynny utwór napisał po stracie bliskiej osoby.

The Voice of Poland: Kamil Bednarek wyznał, że stracił bliską osobę

Kamil Bednarek jest jednym z jurorów w najnowszej edycji „The Voice of Poland”. W nadchodzącym odcinku debiutujący w roli trenera artysta będzie miał okazję usłyszeć swój hit „Spragniony”, który wykona jeden z uczestników podczas Przesłuchania w Ciemno.

>> Słuchacze Radia ZET w jednej piosence z Kamilem Bednarkiem [POSŁUCHAJ]

Występ poruszył Kamila Bednarka do tego stopnia, że postanowił opowiedzieć, co zainspirowało go do nagrania piosenki „Spragniony”. Zdecydował się na bardzo szczere wyznanie. Okazuje się, że przebój powstał po osobistej tragedii, której doświadczył artysta.

Pamiętam, że wtedy straciłem kogoś dla mnie bardzo ważnego. Kogoś, kogo bardzo kochałem i ten utwór pisałem w ogromnych emocjach — zdradził Kamil Bednarek i dodał: „Bałem się, jak ty go zinterpretujesz i jak go zaśpiewasz. Powiem ci, zaimponowałeś mi bardzo”.

Singiel zatytułowany „Spragniony” miał swoją premierę w 2015 roku. Kilka miesięcy temu utwór ukazał się w nowej wersji, która powstała specjalnie na potrzeby projektu „MTV Unplugged Bednarek”.

RadioZET.pl/PK