Zamknij

Kamil Bednarek współpracuje z amerykańską wytwórnią! Posłuchaj nowego singla [WIDEO]

Redakcja
03.10.2017 18:44
Kamil Bednarek współpracuje z amerykańską wytwórnią! Posłuchaj nowego singla [WIDEO]
fot. Youtube (Kamil Bednarek Official)

W sieci pojawił się singiel „Get Up”, który Bednarek nagrał razem z jamajskim zespołem Raging Fyah. Piosenka powstała dzięki współpracy polskiego artysty z nowojorską wytwórnią VP Records i jej podwytwórnią Dub Rockers. Czy to początek światowej kariery? Posłuchajcie utworu!

„"Get Up" to historia o człowieku, człowieku i jego problemach, upadkach i o sile walki ze słabościami. Tytułowe Get Up zaprasza odbiorcę utworu do podniesienia się z upadku, do wyjścia z kryzysu. Jak pokazuje obraz ogromną rolę w niesieniu pomocy i nadziei pokrzywdzonemu jest druga osoba, wspólnota ludzi. Razem damy radę! GET UP!” – czytamy pod oficjalnym teledyskiem w serwisie YouTube.

Raging Fyah to formacja reggae, która powstała w jamajskim Kingston. Muzycy grają wspólnie od 2006 roku. Wydali już trzy studyjne albumy, a ostatni z nich zgarnął w 2017 roku nominację do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii „najlepsza płyta reggae”.

Singiel „Get Up” znajdzie się na najnowszym solowym wydawnictwie Kamila Bednarka. Jego premierę zaplanowano na 1 grudnia.

Lista Przebojów Radia ZET: Głosuj na „Poczuj To”

„Poczuj luz, muzyką wypełnij dzień, to antidotum na stres, w pogoni za marzeniami oddychaj wyobraźnią” – śpiewa Kamil Bednarek w swoim nowym przeboju. Na utwór cały czas możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET. Wystarczy kliknąć tutaj.

RadioZET.pl/vanessa.fm/PK