Zamknij

Zwycięzca "Big Brothera" w nowym teledysku Cleo. Nakręciła go na Jamajce [WIDEO]

03.11.2020 08:36
Cleo
fot. mat. prasowe

Cleo zaprezentowała teledysk do nowego singla „W telefonie” promującego płytę „superNOVA”. Bardzo egzotyczne wideo powstawało m.in. na Jamajce. W klipie, oprócz samej Cleo, pojawia się zwycięzca ostatniej edycji „Big Brothera”, Kamil Lemieszewski.

Cleo nie przestaje promować swojej nowej płyty „superNOVA”, z której pochodzi m.in. wielki przebój „Łowcy gwiazd”.

Jurorka „The Voice Kids” wybrała właśnie nowy singiel z albumu. „W telefonie” będzie kolejnym hitem w repertuarze Cleo? W jej najnowszym teledysku wystąpił Kamil Lemieszewski, zwycięzca „Big Brothera”.

Big Brother: Kamil Lemieszewski pokonał raka. Jest po operacji. "Teraz celebrujemy życie z żoną"

Kamil Lemieszewski, zwycięzca „Big Brothera” w nowym teledysku Cleo

Cleo zaprezentowała kolejny singiel z najnowszego albumu. Jak przyznaje sama artystka, piosenka „W telefonie” opowiada o tęsknocie dwojga ludzi znajdujących się na przeciwległych krańcach świata, a ich jedynym łącznikiem jest telefon.

W internecie pojawił się już teledysk promujący nowy singiel „W telefonie”. Zdjęcia do wideo powstawały nie tylko w Polsce, ale również na dalekiej Jamajce. W klipie występuje także aktor i model Kamil Lemieszewski, który wygrał program Big Brother w 2019 roku.

Cleo zapowiada nową płytę „vinyLOVA”. Kiedy premiera albumu?

Cleo wydała we wrześniu album „superNOVA”. To jednak nie koniec nowości od popularnej piosenkarki.

Już 19 marca 2021 roku Cleo zaprezentuje kolejną płytę zatytułowaną „vinyLOVA”, na którym znajdzie się m.in. przebój „Za krokiem krok”. Krążek będzie utrzymany w klimatach funku, soulu, disco, gospel i r&b.

To zwrot o 180 stopni w stosunku do nowoczesnej produkcji „superNOVA”. Cleo po raz kolejny udowadnia, że nie można jej zaszufladkować ani zamknąć w ramy konkretnych gatunków — czytamy w zapowiedzi płyty.

Cleo w niesamowitej formie. Internauci zachwycają się figurą piosenkarki [FOTO]