Zamknij

Otwarto wystawę o Justinie Bieberze. Majtki gwiazdora jednym z eksponatów!

Redakcja
21.02.2018 14:06
Justin Bieber
fot. AFP/EAST NEWS

W kanadyjskim Stratford, rodzinnym mieście Justina Biebera, otwarto właśnie wystawę w całości poświęconą artyście. To ogromna szansa dla wszystkich fanów na zobaczenie z bliska rzeczy związanych z gwiazdorem. Ekspozycja w Stratford Perth Museum będzie otwarta do końca 2018 roku. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Justin Bieber: wystawa muzealna „Steps to Stardom”

Muzeum w Stratford zadedykowało całą wystawę Justinowi. Wśród kilkudziesięciu eksponatów można znaleźć m.in. jego stare zdjęcia, plakaty, ubrania, stroje sceniczne, buty, statuetki i bieliznę. Jak dowiedział się magazyn „Billboard”, zwiedzający mogą obejrzeć majtki, które Bieber miał na sobie w trakcie jednej z wizyt w popularnym w USA programie Ellen DeGeneres.

Ekspozycja „Steps to Stardom” prezentująca przedmioty z różnych okresów życia artysty ma być otwarta do 31 grudnia 2018 roku. Władze muzeum poinformowały, że kolekcja będzie systematycznie powiększana o kolejne pamiątki.

— Każdego dnia ktoś dzwoni do nas i informuje o nowych przedmiotach, które możemy włączyć do kolekcji. Tak było chociażby w piątek. Jeden z fanów przyniósł w reklamówce stare buty Justina do biegania — powiedział magazynowi „Billboard” John Kastner, dyrektor placówki.

Wystawa o Justinie Bieberze może okazać się świetną promocją dla 30-tysięcznego Stanford leżącego około 150 kilometrów od Toronto. Oprócz samego muzeum fani mogą odwiedzić tam także inne miejsca związane z gwiazdorem, m.in. jego dawne liceum czy ulubiony sklep ze słodyczami.

Wygodne obuwie górskie
Okrycia wierzchnie damskie - sprawdź trendy na 2018 rok

RadioZET.pl/billboard.com/PK