Zamknij

Kanye West dał szansę ulicznemu raperowi. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Joanna Chojnacka
11.01.2022 15:04
Kanye West
fot. LE FLOCH/SIPA/EAST NEWS

Kanye West spotkał na ulicach Nowego Jorku swoich fanów. Jeden z nich był młodym artystą, który zarapował dla gwiazdy i podbił swoim freestylem sieć.

Kanye West to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Raper jest znany nie tylko ze swojej muzyki, ale również nietypowych pomysłów i wyraźnych poglądów. Ostatnio w ramach protestu przeciwko kapitalizmowi ogłosił, że za rok będzie bezdomny, a swoje posiadłości zmieni w kościoły i stworzy coś na kształt artystycznej komuny.

Młody twórca zarapował dla Kanyego Westa na ulicy w Nowym Jorku

Raper ma fanów na niemalże całym świecie. Nic więc dziwnego, że muzykowi zdarza się spotkać wielbicieli na ulicy. Czasem takie spotkania bywają kłopotliwe, jednak ostatnie z nich West może zaliczyć do bardzo udanych.

Kanye wychodził z jednej z restauracji w Nowym Jorku w towarzystwie swojej nowej dziewczyny Julii Fox, kiedy zauważył, że pod lokalem czeka na niego garstka fanów. Raper mimo prywatnej sytuacji, w której się znajdował, postanowił zapozować z wielbicielami do zdjęcia oraz wymienić z nim kilka zdań.

Kanye West dał szansę ulicznemu raperowi. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Okazało się, że jeden ze słuchaczy Westa również próbuje swoich sił w rapie. Twórca o pseudonimie Loner zaczął rozmawiać o swoich próbach z gwiazdorem. Wtedy ten dał mu szansę zaprezentowania się przed kamerą, która kręciła całe zajście.

Kanye najwyraźniej był pod wrażeniem umiejętności Lonera, ponieważ poprosił, aby ten zdradził swój nick na Instagramie. Takiej reklamy zapewne zazdrości Lonerowi każdy początkujący raper.

Nagranie ze spotkania Lonera z Kanye Westem zaczęło krążyć po sieci i stało się prawdziwym hitem.

Konto na Instagramie Lonera z godziny na godzinę jest coraz bardziej popularne. Wideo z Kanye Westem ma już prawie tysiąc polubień. Dla porównania poprzednie posty twórcy były lajkowane około 100-200 razy.