Zamknij

Kapitalny koncert Imagine Dragons na koniec Orange Warsaw Festival 2017

Redakcja
04.06.2017 12:14
Kapitalny koncert Imagine Dragons na koniec Orange Warsaw Festival 2017
fot. Orange Warsaw Festival

Za nami Orange Warsaw Festival 2017. Drugi dzień, choć rozkręcał się dłużej niż piątek, był prawdziwym świętem muzyki. Kapitalny koncert Imagine Dragons to chyba najlepszy występ podczas całego festiwalu, a trzeba przyznać - konkurencja była spora.

Kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki pojawiło na warszawskim Służewcu, gdzie na terenie Toru Wyścigów Konnych przez pół weekendu bawili się podczas popisów m.in. Martina Garixa, Kings of Leon, Imagine Dragons i Justice.

Na festiwalu nie zabrakło też Radia ZET. Nasza strefa, którą mogliście znaleźć tuż przy wyjściu (lub wejściu - zależy, jak na to spojrzeć:)) cieszyła się ogromną popularnością. Mieliśmy dla Was festiwalowe metamorfozy (tatuaże, wianki), wygodne sofy, ale także własne głośniki… prawie tak mocne, jak te na scenie głównej festiwalu.

Niemal każdy kto w sobotę wychodził z imprezy, zatrzymywał się choć na chwilę, by zatańczyć na spontanicznie stworzonym parkiecie i bawił się w rytm przebojów numer 1 od Radia ZET.

Wkrótce na radiozet.pl relacja wideo z Orange Warsaw Festival, a my juz teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji tej imprezy.

Zagłosuj

Kto dał najlepszy koncert?

Liczba głosów: