Zamknij

Karol G zarażona koronawirusem. Latynoska gwiazda ujawnia: "To ciężka i bolesna choroba"

15.07.2020 11:37
Karol G
fot. Instagram

Karol G zaraziła się koronawirusem. Przez długi czas jedna z najpopularniejszych latynoskich piosenkarek trzymała informację o chorobie w tajemnicy. Teraz zdecydowała się powiedzieć prawdę. Przyznała, że przebieg COVID-19 w jej przypadku był bardzo bolesny.

Karol G zarażona koronawirusem. Piosenkarka zmagała się z COVID-19

Karol G zarażona koronawirusem. Bijąca rekordy popularności kolumbijska piosenkarka poinformowała ostatnio na Instagramie, że zmagała się z COVID-19.

Okazuje się jednak, że Karol G została zdiagnozowana już kilka tygodni temu. Latynoska gwiazda nie chciała jednak mówić publicznie o chorobie ze względu na swoich rodziców i premierę nowego singla „Ay, DiOs Mío!”.

Nie chciałam tego upubliczniać z wielu powodów. Moi rodzice znajdują się daleko ode mnie, nie chciałam ich niepokoić. Jesteśmy bardzo blisko ze sobą, robimy wiele rzeczy razem. W innych okolicznościach najprawdopodobniej byliby tutaj ze mną — wyznała Karol G i dodała, że nie chciała, aby media zainteresowały się jej chorobą tuż przed wydaniem nowego singla.

Obecnie Karol G czuje się już znaczniej lepiej, ale jak sama przyznała, przebieg choroby COVID-19 był ciężki i naprawdę bolesny.

Proszę Was, dbajcie o siebie. COVID-19 naprawdę istnieje — powiedziała.

Karol G: kim jest latynoska piosenkarka?

Karol G to obecnie jedna z najpopularniejszych latynoskich piosenkarek. 29-letnia Kolumbijka ma na swoim koncie dwa studyjne albumy i wiele hitów. Współpracowała m.in. z Nicki Minaj, Luisem Fonsim, Malumą i Pitbullem. Ma na swoim koncie także latynoskie Grammy.

Artystka pojawia się także w najnowszym przeboju Jonas Brothers „X”, na który możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/etonline.com