Zamknij

Kasia Kowalska z nowym singlem „Alannah (tak niewiele chcę)” [WIDEO]

Redakcja
19.03.2018 15:50
Kasia Kowalska
fot. Youtube (KasiaKowalskaVEVO)

Nowa płyta Kasi Kowalskiej coraz bliżej. Jedna z najsłynniejszych polskich artystek opublikowała jej kolejny przedsmak. W sieci pojawił się nowy singiel „Alannah (tak niewiele chcę)”, który powstał we współpracy m.in. z Kenem Rose.

Kasia Kowalska — Alannah (tak niewiele chcę)

„Alannah (tak niewiele chcę)” to tytuł kolejnego singla zapowiadającego pierwszy od niemal dziesięciu lat album Kasi Kowalskiej. Premiera płyty, którą promował już utwór „Aya”, odbędzie się w ciągu kilku następnych miesięcy. Wydawnictwo nagrywano w kalifornijskim studiu Hazelrigg Brothers Studio. Więcej informacji na temat nowego albumu pojawi się wkrótce.

Piosenka „Alannah (tak niewiele chcę)” powstała we współpracy z Adamem Abramkiem, Bartkiem Kapłońskim i Kenem Rosem, który tworzył m.in. dla Lionela Richiego. Angielski tekst utworu napisała Alannah Myles, znana kanadyjska artystka i laureatka prestiżowej nagrody Grammy. Jej największym przebojem jest „Black Velvet” z 1989 roku.

Nowa płyta będzie pierwszym albumem studyjnym Kasi Kowalskiej od 2008 roku, kiedy wydała „Antepenultimate”. Pochodzą z niego hity „Spowiedź” i „Maskarada”.

RadioZET.pl/PK